دوره جامع
آموزش فارکس
در شیراز

دوره آموزش ارز دیجیتال در مشهد

آموزش فارکس در شیراز (💯% تضمینی) + مدرک فنی و حرفه‌ای

آموزش فارکس در شیراز موضوعی است که تصمیم داریم در این صفحه در رابطه با آن صحبت کنیم. بازار فارکس یکی از پرطرفدارترین و پرسودترین بازارهایی است که در جهان شناخته شده است. این بازار مالی، جهانی بوده و شما در هر زمانی از شبانه روز می‌توانید معاملات خود را انجام دهید.

درست است که این بازار مزایای بسیار زیادی دارد ولی باید این را بدانید که نمی‌توانید بدون داشتن اطلاعات کافی در رابطه با آن، توقع سود داشته باشید. در واقع فارکس یکی از سخت‌ترین بازارهای مالی است و افراد تازه‌کار و آموزش ندیده، سود که نخواهند کرد، با ضرر نیز مواجه می‌شوند.

به همین دلیل ما در آکادمی پارسیان بورس دوره‌های آموزش فارکس را به شهر شیراز نیز آوردیم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از این آموزش‌ها، به معامله‌گری حرفه‌ای تبدیل شده و سرمایه خود را چندین برابر کنید.

پارسیان بورس

آموزش فارکس در شیراز برای چه افرادی مناسب است؟

این روزها بازار فارکس طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده و این به دلیل سود بسیار زیادی است که معاله‌گران از آن دریافت کردند. تمامی افرادی که دوست دارند فعالیت خود را در فارکس آغاز نمایند، می‌توانند در دوره آموزش فارکس در شیراز شرکت کرده و به تریدری حرفه‌ای تبدیل شوند.

00:00
00:00
1x
0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x 1.75x 2x

نوع برگزاری: حضوری

ظرفیت کلاس: ۲۰ نفر

پشتیبانی همیشگی و لایو تریدینگ

کسب آمادگی جهت شرکت در آزمون‌های پراپ

عضویت در باشگاه معامله‌گران حرفه ای آکادمی

دریافت مدرک فنی‌و‌حرفه‌ای (قابل ترجمه و بین المللی)

پارسیان بورس

برنامه آموزشی دوره جامع آموزش فارکس در شیراز

مفاهیم تکنیکال / تشخیص پیوت‌ها

خطوط حمایت ، مقاومت / مفهوم اصلاح و پولبک

آموزش کامل سایت تریدینگ ویو

استراتژی خطوط روند

استراتژی خطوط میانه

کندل شناسی

استراتژی استفاده از اندیکاتورها

آموزش اندیکاتورهای مورد نیاز

استراتژی واگرایی

حل تمرین و رفع اشکال

معرفی بازار فارکس و معاملات CFD

بروکر های فارکس، نحوه ساخت حساب های معاملاتی، واریز و برداشت وجه

آشنایی با جفت ارزها، مفهوم حجم معاملات، لات و پیپ

بررسی انواع سفارشات در بازار های دوطرفه

کار با نرم افزار متاتریدر و انجام معاملات

ساختار بازار (Market Structure) و رنج های قیمتی

نحوه صحیح تشخیص روند

باس (شکست ساختار)

نواحی ارزان فروشی و گران فروشی

چاک : احتمال تغییر روند

تمرین رسم ساختار

استراتژی عرضه و تقاضا سم سایدن

محدوده های عرضه و تقاضا

نواحی چهارگانه RBR , DBD , RBD , DBR

نحوه تشخیص و رسم محدوده ها

قوانین افزایش دهنده احتمالات محدوده ها

تشخیص صحیح تایم فریم محدوده

نقدینگی دلیل حرکت!

انواع تله های نقدینگی

تله های نقدینگی در رنج

سشن های معاملاتی

نقدینگی های داخل و خارج رنج

شرایط اردر بلاک ها (Order Block)

هانت ، گپ ، شکست ، فیلیپ

مقدمه ای بر استراتژی

ستاپ های ورود

تحلیل بنیادی و شاخص های مهم اقتصادی

بررسی گزارشات اقتصادی مهم

مدیریت سرمایه ؛ قانون بقا

حل تمرین / رفع اشکال

بک تست

لایو ترید

حل تمرین / رفع اشکال

بک تست

لایو ترید

دوره جامع
آموزش فارکس
در شیراز

آکادمی پارسیان بورس

مدرسیــن این دوره
چه کسانی هستنــد؟

مهندس علی پهلوانلو

مهندس علی پهلوانلو

عضو هیئت علمی آکادمی پارسیان بورس
مدرس و معامله‌گر بازار فارکس

توضیحات دوره آموزش فارکس

مهندس علی پهلوانلو

4x
2x
1.5x
1x
0.5x
پارسیان بورس

نظر دانش آموختگان آکادمی پارسیان بورس

زهره چوب تراش
خانم چوب تراش
دانش آموخته دوره جامع آموزش ارز دیجیتال
00:00
00:00
1x
0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x 1.75x 2x
پارسیان بورس
آقای برزنونی
آقای برزنونی
دانش آموخته دوره جامع آموزش ارز دیجیتال
00:00
00:00
1x
0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x 1.75x 2x
پارسیان بورس
خانم حسن زاده
خانم حسن زاده
دانش آموخته دوره جامع آموزش ارز دیجیتال
00:00
00:00
1x
0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x 1.75x 2x
پارسیان بورس
00:00
00:00
1x
0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x 1.75x 2x
پارسیان بورس

ارائه مدرک فنی و حرفه ای و آکادمی پارسیان بورس

 • گواهینامه شرکت در دوره آموزش فارکس در شیراز
 • گواهینامه قبولی در دوره آموزشی
 • گواهینامه مهارت سازمان فنی و حرفه ای
گواهی نامه فنی و حرفه ای

فارکس چیست؟

ما در مقاله فارکس، به صورت کامل در رابطه با این بازار صحبت کردیم ولی اگر بخواهیم به صورت کاملا مختصر در رابطه با فارکس صحبت کنیم، باید گفت که این بزرگترین بازار مالی در جهان است که معامله‌گران بسیار زیادی در آن فعالیت کرده و سود بسیار خوبی به دست می‌آورند.

چیزی که در این بازار خرید و فروش می‌شود، ارز می‌باشد. تمامی ارزهای معروف و مهم جهانی در بازار مالی فارکس وجود داشته و شما می‌توانید به صورت جفت ارز، آن‌ها را خریداری نمایید. این بازار دو طرفه بوده و شما می‌توانید هم با کاهش قیمت و هم افزایش قیمت ارز، سود به دست آورید. البته این موضوع کاملا به مهارت شما ارتباط داشته و باید بدانید که نمی‌توان بدون توجه به آموزش فارکس در شیراز، به تریدری حرفه‌ای در این بازار تبدیل شد.

افرادی که وارد بازار فارکس می‌شوند باید بالا یا پایین رفتن قیمت ارز را پیش بینی کرده و با توجه به این موضوع، خرید و فروش خود را انجام دهند تا سود مناسب خود را به دست آورند. این کار مستلزم داشتن اطلاعات کامل و آموزش حرفه‌ای است.

بهترین استراتژی برای معاملات فارکس

داشتن استراتژی مهم‌ترین بخش ترید در بازار فارکس یا هر بازار معاملاتی دیگری است. باید این را بدانید که بازار مالی مانند یک موجود زنده، دائما در حال تغییر بوده و نمی‌توانید از یک فرمول ثابت یا یک استراتژی مشخص تا انتهای فعالیت مالی خود استفاده نمایید.

در واقع باید دائما به دنبال جدیدترین و بهترین استراتژی و برنامه ریزی باشید تا بتوانید همیشه به روز بوده و سود خوبی از بازار کسب کنید. پرایس اکشن اسمارت مانی در حال حاضر بهترین و به روزترین استراتژی در بازار مالی است که در دوره آموزش فارکس در شیراز پارسیان بورس، دقیقا همین روش تدریس می‌شود.

شما در این روش از افرادی الگو خواهید گرفت که به عنوان حرفه‌ای‌ترین‌ها شناخته خواهند شد. در واقع دنباله‌رو موسسات مالی بزرگ مانند بانک‌ها خواهید بود. این روشی است که از گذشته وجود داشته و افراد عادی همیشه می‌توانند از افرادی که دانش و اطلاعات بیشتری دارند، الگو بگیرند.

پرایس اکشن به سبک اسمارت مانی دقیقا همین روش را پیش گرفته و استراتژی است که خیلی از افراد با استفاده از آن، سودهای کلان به دست آوردند. ما در آکادمی پارسیان بورس به شما اطمینان خواهیم داد که با استفاده از استراتژی پرایس اکشن اسمارت مانی، می‌توانید به تریدری حرفه‌ای تبدیل شده و از همان ابتدا سود بسیار خوبی به دست آورید.

همچنین باید بدانید که این استراتژی فقط مخصوص بازار فارکس نبوده و شما می‌توانید از این روش در تمامی بازارهای مالی مانند ارزهای دیجیتال و بورس نیز استفاده نمایید. اگر قصد دارید این روش را به صورت جداگانه آموخته و در بازارهای مالی دیگر استفاده کنید، می‌توانید از دوره آموزش پرایس اکشن اسمارت مانی استفاده نمایید.

چرا برای ورود به بازار فارکس، نیاز به آموزش دارید؟

این سوالی است که خیلی از افراد با آن درگیر هستند. شاید شما هم با خود فکر کنید که می‌توانید با آزمون و خطا و بدون داشتن دانش آکادمیک و اطلاعات قبلی، وارد بازار شده و خیلی سریع به سود دست پیدا کنید.

باید این را بدانید که اگر قصد ورود به بازارهای مالی را دارید، باید آموزش را در اولویت قرار دهید. این بازاری است که قصد دارید سرمایه خود را وارد آن کرده و روی پول خود ریسک کنید. کار عملی اهمیت بسیار زیادی در آموزش فارکس در شیراز دارد ولی باید این را بدانید که کار عملی باید با آموزش همراه باشد.

یعنی شما نمی‌توانید با مطالعه چند مطلب و چند ساعت کار عملی و آزمون و خطا، در بازار فارکس حرفه‌ای شوید. نیاز است تا با استادی حرفه‌ای در ارتباط باشید و تمامی مفاهیم را آموزش ببینید. باید در جریان باشید که بازار فارکس، نسبت به سایر بازارهای مالی، پیچیدگی‌های بیشتری داشته و شاید شروع فعالیت در آن و رسیدن به سود، کمی زمان‌بر باشد.

همچنین شما به آموزش عملی نیاز دارید. یعنی باید همراه با استاد خود معامله نمایید تا با شرایط مختلف بازار رو به رو شده و بدانید در هر شرایطی، باید چه عکس العملی نشان دهید. به این دقت داشته باشید که تمامی دوره‌های آموزشی موجود، به صورت عملی نبوده و بسیاری از این دوره‌ها، تنها مفاهیم تئوری را بیان می‌کنند. این آموزش هیچ فایده‌ای برای شما نداشته و نمی‌تواند در تبدیل شما به تریدری حرفه‌ای تاثیرگذار باشد.

باید این را بدانید که دوره آموزش فارکس در شیراز آکادمی پارسیان بورس کاملا عملی بوده و استاد تا لحظه‌ای که شما به تریدری حرفه‌ای تبدیل شوید، کنارتان خواهد بود. این مزیتی است که در هر دوره‌ای پیدا نخواهد شد.

ویژگی‌های بهترین آموزش فارکس در شیراز

برای اینکه بخواهید بهترین دوره آموزش فارکس در شیراز را انتخاب کنید، باید مواردی که در این بخش بیان می‌شود را مد نظر قرار دهید. اولین و مهم‌ترین گزینه، بررسی کیفیت دوره و آموزش فارکس در شیراز است. برای این کار می‌توانید نظرات سایر دانشجویان دوره را مشاهده کرده و در رابطه با روش تدریس استاد، با آن‌ها مشورت کنید.

در همین صفحه شما می‌توانید نظرات مثبت دانشجویان آکادمی پارسیان بورس را در رابطه با دوره آموزش فارکس در شیراز را مشاهده نمایید.

گزینه بعدی که باید بررسی کنید، پشتیبانی دوره است. شما بعد از اتمام دوره قطعا با مسائلی رو به رو خواهید شد که نیاز به راهنمایی افراد حرفه‌ای دارید. دوره آموزش فارکس در شیراز آکادمی پارسیان بورس، شامل پشتیبانی همه جانبه و دائمی است که می‌تواند تضمینی برای کیفیت سطح آموزشی نیز باشد.

ارائه مدرک فنی حرفه‌ای در آکادمی پارسیان بورس

باید این را بیان کنیم که آکادمی پارسیان بورس، تنها آموزشگاه در شرق کشور است که مفاهیم بازارهای مالی مانند فارکس را زیر نظر فنی و حرفه‌ای تدریس کرده و شما بعد از اتمام دوره به راحتی می‌توانید مدرک معتبر خود در زمینه بورس بین الملل یا فارکس را دریافت نمایید.

این مدرک کاملا قابل ترجمه بوده و رزومه‌ای عالی برای شما محسوب می‌شود. تنها لازم است در آزمون فنی و حرفه‌ای شرکت کرده و پس از قبولی، مدرک خود را دریافت نمایید.

اطلاعات دوره آموزش فارکس در شیراز
💎شیوه برگزاری حضوری و غیرحضوری
⏳مدت آموزش 64 ساعت
⏱پشتیبانی دوره نامحدود و رایگان
🧑‍🏫اساتید دوره مهندس علی پهلوان

درخواست مشاوره
و رزرو دوره حضوری

64 ساعت آموزش حضوری

پشتیبانی همیشگی

ثبت‌ درخواست
درخواست شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت نام در دوره
غیرحضوری

24 ساعت آموزش ویدئویی

پشتیبانی همیشگی

۵,۹۷۰,۰۰۰
۵,۹۷۰,۰۰۰
ثبت‌نام در دوره
پارسیان بورس
سوالات متداول دوره آموزش فارکس در شیراز

برای شروع فارکس، کافی است در این دوره آموزش فارکس شرکت کنید، ما صفر تا صد فارکس و بورس جهانی را به شما آموزش می‌دهیم.

فارکس یک بازار بین‌المللی نامتمرکز است که تمام ارزهای مهم جهان، در آن مبادله می‌گردد. حجم معاملات روزانه در این بازار، از 5 تریلیون دلار گذر می‌کند.

بله دوره جامع آموزش فارکس در شیراز ، آموزش صفر تا صد را شامل می شود و به هیچ گونه دانش قبلی نیاز ندارید.

بدون آموزش عملی و کارگاهی نمی توان تبدیل به یک معامله‌گر حرفه‌ای شد، دوره آموزش فارکس در شیراز شامل کارگاه های عملی زیر نظر استاد خواهد بود.

آکادمی پارسیان بورس دارای مجوز از سازمان فنی و حرفه‌ای می‌باشد که پس از پایان دوره آموزش فارکس در شیراز در صورت قبولی در آزمون فنی و حرفه‌ای مدرک بین المللی معامله‌گری دریافت خواهید کرد که معتبرترین مدرک معامله‌گری در ایران و یکی از معتبرترین مدارک در دنیا می باشد.

بله دوره آموزش فارکس در شیراز شامل پشتیبانی دائمی پس از آموزش می‌باشد. پشتیبان دوره تمامی سوالات و اشکالات آموزشی شما رو به دو شیوه حضوری و آنلاین پاسخ خواهد داد.

پس از تکمیل فرم زیر مشاورین آموزش مجموعه با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات ثبت نام در دوره آموزش فارکس در شیراز را در اختیارتان قرار می‌دهند.

مقاله‌های پیشنهادی


5

7 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • دوره به صورت عملی هم برگزار میشه ؟!

  پاسخ
  • مدیر سایت
   30 مهر 1402 10:13

   سلام دوست بزرگوار
   بله از جلسه دوم به بعد مباحث بصورت کارگاهی و عملی خواهد بود.

   پاسخ
 • پشتیبانی به چه صورت هست؟!

  پاسخ
  • مدیر سایت
   30 مهر 1402 10:16

   سلام دوست بزرگوار
   پشتیبانی دوره های آکادمی پارسیان بورس هم در حین دوره و هم پس از اتمام دوره بصورت نامحدود می باشد و شما هیچ نگرانی از اینکه بعد از دوره ابهام یا سوالی برایتان بدون پاسخ بماند نخواهید داشت.

   پاسخ
 • سلام
  پشتیبانیتون به چه صورته؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   30 مهر 1402 10:16

   سلام دوست بزرگوار
   پشتیبانی دوره های آکادمی پارسیان بورس هم در حین دوره و هم پس از اتمام دوره بصورت نامحدود می باشد و شما هیچ نگرانی از اینکه بعد از دوره ابهام یا سوالی برایتان بدون پاسخ بماند نخواهید داشت.

   پاسخ
 • پویان
  8 آذر 1402 22:41

  سلام، آدرستون را لطف می کنید.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

طراحی و توسعه توسط