دوره جامع سرمایه‌گذاری حرفه‌ای در بورس

دوره جامع آموزش بورس در مشهد

(آموزش بورس از صفر تا سود + پشتیبانی ویژه)

دوره جامع “سرمایه‌گذار حرفه‌ای” که در آکادمی پارسیان بورس ارائه می‌شود نتیجه‌ی سال‌ها فعالیت و تجربه‌ی اساتید مجموعه در بازارسرمایه و حوزه آموزش بورس در مشهد است که در قالب ۴۸ ساعت آموزش تخصصی و کاربردی به علاقه‌مندان به ورود به حوزه‌ی سرمایه‌گذاری در بورس ارائه می‌گردد و تاکنون بیش از ۱۰۰۰ نفر دانشجو در این دوره شرکت کرده‌اند و قدم در مسیر سرمایه‌گذاری حرفه‌ای در بورس نهاده‌اند و طبق نظرسنجی پایان‌دوره ۹۸% دانشجویان رضایت کامل از شرکت در این دوره داشته‌اند.

چرا آموزش تخصصی در بورس مهم است؟

اگر به توزیع ثروت در جهان نگاه کنیم، آمار و ارقام بسیار عجیبی را خواهیم دید! نیمی از ثروت در دست تنها ۱% از مردم متمول دنیاست و در آن سو، ۷۰% از مردم در مجموع تنها صاحب ۳% از ثروت موجود هستند! توزیع نامتقارن فوق در سایر فعالیت‌ها و حوزه‌ها هم دیده می‌شود از جمله در بورس. در بورس هم ۱۰% از برترین‌ها، صاحب ۹۰% از سودها می‌شوند. امّا چرا چنین است؟ چه عاملی باعث موفقیت برنده‌ها در بازاربورس است؟

مهم‌ترین عاملی که در بورس باعث موفقیت برنده‌ها می‌شود این‌است که این افراد نسبت به علت تغییرات بازار کاملا آگاه هستند و می‌توانند بهترین تصمیم را در هر شرایطی از بورس برای حفظ و رشد سرمایه خود اتخاذ نمایند.

ما در آکادمی پارسیان بورس با داشتن سابقه برگزاری بیش از ۵۰ دوره آموزشی و بهره‌گیری از اساتید مجرب و حرفه‌ای در حوزه بازار بورس، برگزارکننده دوره جامع و تخصصی آموزش بورس در مشهد به صورت حضوری و آنلاین در سراسر کشور هستیم و شما را برای رسیدن به سطح حرفه‌ای و کسب سودآوری مستمر در بورس یاری می‌نماییم.

صفر تا صد آموزش سرمایه‌گذاری حرفه‌ای در بورس بدون نیاز به هیچ پیش‌زمینه‌ای


سرفصل‌های دوره جامع آموزش بورس :

تحلیل بنیادی       |       تحلیل تکنیکال       |       تابلوخوانی و رفتارشناسی بازار       |          مدیریت سرمایه و ریسک

 • تحلیل بنیادی در دوره‌ تخصصی آموزش بورس در مشهد

آموزش تحلیل بنیادی، راز موفقیت سرمایه‌گذاران باهوش

از نگاه بنیادی هر سهم لزوماً بر مبنای ارزش واقعی معامله نمی‌شود و گاهاً ممکن است قیمت بالاتر از ارزش واقعی یا پایین‌تر از ارزش واقعی در حال نوسان باشد. امّا این اصل اساسی همواره پابرجاست که “قیمت همیشه به ارزش میل می‌کند”. خیلی از معامله‌گران بازار بورس به علت عدم تسلّط بر تحلیل بنیادی و ارزشیابی سهام، براساس نوسانات قیمت و متأثر از هیجانات بازار تصمیمات اشتباهی مبنی بر خرید یا فروش سهم می‌گیرند و درنهایت متحمّل ضرر و زیان می‌شوند.

شما با آموزش تحلیل بنیادی، آکادمی پارسیان بورس به‌صورت تخصصی و کاربردی، گام‌به‌گام با تحلیل بنیادی آشنا خواهید شد و درنهایت می‌توانید ارزش سهام را برآورد کنید.

آنچه در این دوره خواهید آموخت:

 1. مبانی سرمایه‌گذاری در بورس و اقتصاد کلان
 2. مباحث مربوط به افزایش سرمایه و شناسایی افزایش سرمایه‌های سودآور
 3. مهارت تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی شامل ترازنامه، صورت سود و زیان، صورت جریان وجوه نقد
 4. بررسی روند سودآوری سهام (TTM)، استراتژی کانسلیم، توان تعدیل و استراتژی بنیاد برتر
 5. نحوه محاسبه سودآوری آینده شرکت‌ها (EPS Forward)
 6. ارزش‌گذاری سهام شرکت‌های تولیدی، خدماتی و سرمایه‌گذاری

 

آموزش تخصصی بورس در مشهد | کلاس بورس در مشهد | آموزش تحلیل بنیادی در مشهد | آموزش تحلیل تکنیکال در مشهد | ثبت نام کد بورسی رایگان | پارسیان بورس

چرا باید در دوره آموزش تحلیل بنیادی شرکت کنید؟

یادگیری تحلیل بنیادی و استفاده از آن یک مزیت بزرگ برای شماست چرا که:

 • می‌توانید سهامی که سود صد در صد و حتی بیشتر دارند را شناسایی کنید!
 • وارن بافت، سومین ثروتمند جهان با استفاده از این روش توانسته است ثروت خود را کسب کند.
 • شما با تحلیل بنیادی به ارزش واقعی سهام پی خواهید برد و دیگر سهم گران نمی‌خرید.
 • شایعات در بازار بورس زیاد هستند و  تنها راه در امان ماندن از آن‌ها تحلیل بنیادی است.

خیلی از افراد فکر می‌کنند که تحلیل بنیادی یک روش سخت، کاملاً تئوری و خسته‌کننده است؛ امّا ما در آکادمی پارسیان بورس به شما ثابت می‌کنیم که اینطور نیست. همه‌ی مطالب این دوره ساده و کاملاً کاربردی است. شما پس از شرکت در دوره آموزش بورس یک تحلیل‌گر حرفه‌ای بنیادی می‌شوید.

با آموزش تحلیل بنیادی چه مهارت‌هایی را بدست می‌آورید؟

شما بعد از این دوره به تأثیرات اقتصاد کلان بر بازارسرمایه مسلط می‌شوید و به‌خوبی می‌توانید با تجزیه‌وتحلیل صورت‌های‌مالی سهام ارزشمند بازار را کشف‌کنید و آن‌ها را در قیمت‌های مناسب خریداری نمایید. همچنین با مبانی محاسبه ارزش‌ذاتی شرکت‌های سرمایه‌گذاری و مبانی افزایش‌سرمایه و کاربرد اکسل آشنا می‌شوید. به‌علاوه صنعت سودده را قبل از دیگران کشف می‌کنید.

دوره آموزشی تحلیل بنیادی برای چه کسانی مفید است؟

 • سرمایه‌گذاران باهوشی که می‌خواهند هرروز با رشددانش خود سود‌های بیشتری در بازاربورس کسب‌کنند و ضررهای خود را به‌حداقل برسانند.
 • تحلیل‌گران تکنیکالی که می‌خواهند تحلیل بنیادی را نیز به توانایی‌های خود اضافه کنند.
 • کارمندانی‌که در بازاربورس فعال هستند و دوست‌دارند در زمان‌های‌خالی‌خود در خانه و یا محل‌کار تحلیل‎بنیادی بیاموزند و درآمد بیشتری کسب‌کنند.
 • کارمندان کارگزاری‌ها و شرکت‌های مالی که می‌خواهند توانایی تحلیل بنیادی را به توانایی‌های خود اضافه کنند.
 • سرمایه‌گذارانی که متوجه شده‌اند که یکی از شرط‌های موفقیت حتمی در بازار بورس یادگیری تحلیل بنیادی است.

 

 • تحلیل تکنیکال در کلاس‌ آموزش بورس در مشهد

تحلیل تکنیکال بهترین ابزار تشخیص زمان ورود مناسب به سهام

تحلیل‌تکنیکال قطعاً یکی از مهمترین ابزارهای تحلیل یک سرمایه‌گذارحرفه‌ای‌دربورس است. این ابزار برای تشخیص هرچه بهتر موقعیت خریدوفروش سهام استفاده‌می‌شود.
به‌طورکلی فرآیند انتخاب سهام در بازاربورس به‌وسیله دو ابزار تحلیل‌بنیادی و تحلیل‌تکنیکال می‌باشد.
این دو ابزار مکمل همدیگر هستند و جداسازی هر یک از آن‌ها می‌تواند منجر به عدم کسب بازدهی سرمایه‌گذاری‌دربازاربورس شود.

آنچه در این دوره خواهید آموخت:

 1. مبانی تحلیل تکنیکال کلاسیک
 2. ابزارهای تحلیل تکنیکال شامل اندیکاتورها و اسیلاتورها (RSI,MACD,Volume,…)
 3. انواع چارت پترن‌های بازگشتی و ادامه دهنده قیمت
 4. ابزار فیبوناچی، مناطق PRZ، و انواع واگرایی‌ها
 5. استراتژی خرید درسقف (آپر) و استراتژی‌های خرید در کف (داونر)
 6. استراتژی ایچیموکو، چنگال اندروز و تئوری امواج الیوت

پیشنهاد ما به عنوان کارشناس این حوزه به‌شما این‌است که برای فعالیت دربورس حتماً به‌هر دوی این ابزارها مسلط باشید.

دوره جامع آموزش بورس در مشهد

 • مدیریت سرمایه

مدیریت سرمایه در معاملات بورس

یکی‌دیگر از عوامل کلیدی در سرمایه‌گذاری این‌است که به‌درستی از پولی که در حساب‌معاملاتی سهام شما موجود است، استفاده‌کنید.
استفاده مناسب از سرمایه موجود، دانش مهمی برای هر سهامدار یا معامله‌گر فعال است.

معامله‌گران و سرمایه‌گذاران حرفه‌ای خوب درک می‌کنند که ضررها رخ می‌دهند امّا آنچه که این معامله‌گران را بهترین و سودآور می‌سازد، این است که چگونه آن‌ها قادرند ضررها را مدیریت کنند و چگونه از ضررهای بزرگ در فعالیت‌های معاملاتی خود اجتناب نمایند.

آموزش تخصصی بورس در مشهد
دوره جامع آموزش بورس در مشهد

چرا باید مدیریت سرمایه را در کلاس‌های آموزش بورس فرابگیریم؟

بازار بورس همانند دیگر بازارهای مالی همواره در معرض ریسک‌های مختلف می‌باشد و یک سرمایه‌گذار حرفه‌ای باید بتواند بهترین تصمیم‌ها را در شرایط مختلف برای حفظ سرمایه و سود خود اتخاذ نماید. عموماً افراد تازه وارد به این بازار با یک خوشبینی محض وارد این وادی می‌شوند و زمانی‌که اوضاع طبق میل آنها پیش نمی‌رود بلافاصله اقدام به گرفتن تصمیمات احساسی و غیراصولی می‌نمایند که نتیجتاً ممکن است ضررهایی برای آن‌ها به بار آید.

آنچه در این دوره خواهید آموخت:

 1. تعیین نقاط ورود و خروج در سهام (حدضرر و سیو سود)
 2. محاسبه ریسک به ریوارد و حجم معاملات
 3. طراحی پلن معاملاتی و ارزیابی عملکرد

علم مدیریت سرمایه در بورس که در دوره سرمایه‌گذارحرفه‌ای آکادمی پارسیان بورس به دانش‌پذیران آموزش‌داده‌می‌شود، به آن‌ها کمک می‌کند تا با یک استراتژی مشخص در اشتباهات کمترین آسیب را ببینند و در زمانی‌که تحلیل درستی انجام دادند بیشترین سود نصیبشان شود.

 

 • تابلوخوانی و رفتارشناسی بازار

رفتارشناسی بازار سهام در کلاس‌های آموزش بورس در مشهد

شاخه‌ای از علم بازارسرمایه مربوط به رفتارشناسی است؛ چرا که هر دادوستدی که در بازارسرمایه صورت می‌گیرد، جدا از عوامل بنیادی و تکنیکالی، دستخوش برآیند احساسات معامله‌گران است. ساده‌تر بگوییم که پشت هر رفتاری، احساسی نهفته است. اعتقاد ما براین‌است که بازارسرمایه موجودی زنده است و دنیایی از احساسات در آن وجود دارد که براساس این احساسات رفتارهای مختلفی را از مارکت می‌توانیم شاهد باشیم.

آنچه در این دوره خواهید آموخت:

 1. کندل شناسی و پرایس اکشن
 2. ورود و خروج پول هوشمند و بازیگری سهام
 3. تابلوخوانی
 4. فیلترنویسی

در دوره جامع آموزش بورس در مشهد (سرمایه‌گذار حرفه‌ای) به بررسی رفتار فعالان بازار با رویکرد روان‌شناسانه می‌پردازیم. در این مبحث با بررسی الگوهای رفتاری سرمایه‌گذاران و ارائه نمونه‌های عینی، تصویر روشن‌تری از نحوه تصمیم‌گیری سرمایه‌گذاران در شرایط متفاوت و به تبع آن رفتارشناسی بازارهای مالی ارائه می‌شود.

کلاس بورس در مشهد

چرا باید رفتارشناسی بازار را فرا بگیریم؟

گاهی برآیند احساسات معامله‌گران چه از نوع مثبت و چه منفی، رفتاری را در مارکت شکل می‌دهد که باعث جابه‌جایی تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های حتی بزرگان بازارسرمایه هم می‌شود!!
بهتراست بگوییم هر علتی معلولی دارد و هرمعلولی یک علت؛ پس نمی‌توان نسبت به این‌مهم بی‌تفاوت بود و آن‌را نادیده‌گرفت…

ما در دوره سرمایه‌گذار حرفه‌ای بورس با شما همراه هستیم تا این احساسات را برای شما واکاوی کنیم و رفتار مختص به این احساسات را در قالب الگوهای کاربردی و مفید به شما معرفی نماییم. تا در سایه‌سار شناخت فردی و کنترل خود از الگوهای مذکور به‌عنوان ابزاری کلاسیک در قالب استراتژی معاملاتی خود بهره لازم را ببرید.

آموزش بورس در مشهد
گواهینامه پایان‌دوره سرمایه‌گذار حرفه‌ای در بورس

بعد از اتمام دوره آموزشی، تیم پشتیبانی آکادمی پارسیان بورس تا رسیدن به سطح معامله‌گری و تحلیل‌گری حرفه‌ای در کنار دانش‌آموختگان خواهند بود و همواره آن‌ها را در این مسیر پر پیچ و خم همراهی می‌نمایند. ضمناً پس از پایان دوره آموزشی به افرادی که علاقه‌مند به دریافت مدرک می‌باشند، پس از اخذ امتحان، گواهینامه معتبر و قابل ترجمه اعطا می‌گردد.

 

 ۴۸ ساعت آموزش دوره حضوری به صورت کاملا کاربردی و عملی در ۱۲ جلسه ۴ ساعته به صورت هفتگی

۲۲ ساعت آموزش پکیج آنلاین به همراه پشتیبانی و جلسات پرسش و پاسخ آنلاین و همیشگی

آموزش بورس در مشهد - تحلیل بنیادی در مشهد - تحلیل تکنیکال در مشهد

تنها یک گام با شروع تحوّل مالی در زندگی‌تان فاصله دارید! جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد آموزش تخصصی بورس در مشهد فقط کافی‌ست فرم زیر را تکمیل‌نمایید.
کارشناسان ما در کمتر از ۲۴ ساعت با شما تماس خواهندگرفت.

 

آکادمی تخصصی پارسیان بورس– مجری تخصصی آموزش بورس در مشهد