اشتراک سایت بنیاد برتر

?اشتراک سایت بنیاد برتر

?یک اصطلاح بسیار معروف در زبان انگلیسی وجود دارد که می‌گوید: “کمتر یعنی بیشتر” که تقریباً به این معناست که ما هر چقدر انتخاب های کمتر داشته باشیم، خوشحال‌تر هستیم.
بر اساس همین نگاه ما ابتدا اطلاعات بنیادی تمام سهام بازار بورس تهران شامل روند سودآوری TTM، جدول و روند تغییرات کانسلیم و توان تعدیل را جمع آوری کرده و بر اساس همین اطلاعات، دایره انتخاب خودمان را محدود به بهترین شرکت ها میکنیم.

?رونمایی از سامانه هوشمند بنیاد برتر?

❇️با استفاده از سامانه هوشمند “بنیاد برتر” که توسط “آکادمی تخصصی پارسیان بورس” طراحی و راه اندازی شده است ، می توانید به راحتی و در کمترین زمان ، سودآورترین سهام های بازار را شناسایی کنید. تمامی تحلیل های بنیادی این سامانه ، به وسیله هوش مصنوعی و با دریافت مستقیم اطلاعات از سازمان بورس انجام می شود. در این سامانه ، تمامی سهام های بازار به وسیله ۳ استراتژی “TTM” ، “کانسلیم” و “توان تعدیل” بررسی می شوند.
شما می توانید ، با استفاده از این سامانه و به دلخواه خود فاکتور های زیر را برای پیدا کردن بهترین سهام های بازار لحاظ کنید :
✅-مثبت بودن روند سودآوری TTM دو دوره آخر
✅-بیشتر بودن روند سودآوری TTM دوره ۳ ماهه آخر نسبت به دوره قبل
✅-رشد سودآوری شرکت حداقل در ۲ دوره سه ماهه آخر نسبت به مدت مشابه سال قبل، تورم را پوشش داده باشد
✅-رشد سودآوری دوره سه ماهه آخر نسبت به دوره قبل بیشتر باشد
✅-فروش کل شرکت در ماه جاری بیشتر از مدت مشابه سال قبل باشد
✅نرخ فروش محصول استراتژیک شرکت در ماه جاری از ماه قبل بیشتر باشد
?توجه داشته باشید ، که بررسی مناسب بودن تمامی این فاکتورهای بنیادی ، تماما به صورت خودکار ، توسط هوش مصنوعی و در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

BonyadBartar.ir?
ParsianBourse.ir?

?جهت خرید اشتراک  به سایت “بنیاد برتر” مراجعه کنید.