افزونه FINEYE افزونه آمار تولید و فروش در تحلیل بنیادی

افزونه FINEYE افزونه آمار تولید و فروش در تحلیل بنیادی

افزونه آمار تولید و فروش FINEYE

ما در آکادمی پارسیان بورس بروزترین آموزش های بورس را به صورت رایگان در اختیار سهام داران قرار میدهیم. اگر آموزش های تحلیل بنیادی رایگان ما را تا کنون مطالعه نکرده اید حتما توصیه می کنیم یک سر به دسته بندی مقالات آموزش تحلیل بنیادی بزنید. افزونه FINEYE آمار تولید و فروش شرکت های محصول محور در بورس بخشی از اطلاعاتی است که یک سهامدار به کمک آن می تواند وضعیت تولید و فروش شرکت را تحلیل نماید. این آمار طی سال های اخیر توسط ناشران مالی در قالب گزارش های عملکرد ماهانه به اطلاع فعالان بازار بورس رسانده می شود. برای دسترسی به این گزارشات می توان به سایت اطلاع رسانی ناشران www.codal.ir مراجعه کرد.

کاربرد افزونه آمار تولید و فروش FINEYE

اما به تازگی ناشران مالی با طراحی افزونه ای به نام FINEYE دسترسی به این اطلاعات را آسان تر کرده اند. و دیگر نیازی به دنبال گزارشات تولید و فروش در سایت کدال باشید. افزونه FinEye به راحتی این امکان را برای شما محیا می کند. در صفحه سایت TSETMC شرکت مورد نظر خود اطلاعات مربوط به محصولات و میزان تولید و میزان فروش و نرخ فروش این شرکت را به صورت نموداری بررسی کنید. شما به راحتی تشخیص میدهید که آیا میزان تولید یا فروش شرکت نسبت ماه مشابه سال قبل بیشتر یا کمتر شده است. این افزونه دید بسیار مناسبی از فروش شرکت ها به شما خواهد داد.

نصب افزونه FINEYE

نصب این افزونه بسیار آسان است و فقط بر روی مرورگر کروم قابل نصب می باشد.

مرحله  اول نصب fineye:

برای نصب افزونه FINEYE کافیست بر روی نوشته زیر کلیک نماید.

پس از باز شدن صفحه جدید بر روی دکمه سبز رنگ سمت راست کلیک کنید.

دانلود و نصب افزونه FINEYE

 

افزونه آمار تولید و فروش FINEYE

مرحله دوم نصب  افزونه fineye:

بعد از نصب افزونه کافی است وارد سایت TSETMC شده و نماد شرکت مورد نظر را باز کنید.

در صورت نصب درست افزونه، دکمه خاکستری رنگی با نماد F به بالای صفحه TSETMC شرکت مورد نظر شما اضافه شده است. با کلیک بر روی آن آمار محصولات و فروش کل شرکت همچون شکل زیر برای شما نمایش داده می شود و می توانید از آن بهره کافی را بگیرید.

کاربرد افزونه FINEYE

 

مقالات مرتبط:

 

پیشنهاد

  • ما در آکادمی پارسیان بورس با تجربه فعالیت چندین ساله در بازار بورس و برگزاری کلاس های آموزشی بورس به شما پیشنهاد میکنیم.با شرکت در ورکشاپ های رایگان  آشنایی با بورس ، اولین گام های ورود به بورس را بردارید ، برای اطلاع بیشتر و ثبت نام اینجا کلیک کنید.
  • امیدواریم که حداکثر استفاده ممکن از این مقاله آموزشی را برده باشید ، در صورت تمایل می توانید برای ثبت نام دوره های جامع آنلاین و حضوری از این لینک اقدام کنید.
  • آکادمی تخصصی پارسیان بورس – مرکز برگزاری کلاس بورس در مشهد

اینستاگرام پارسیان بورس