دوره جامع
آموزش ارز دیجیتال
در مشهد

دوره آموزش ارز دیجیتال در مشهد

آموزش ارز دیجیتال در مشهد از ۰ تا ۱۰۰+ مدرک فنی و حرفه ای

اگر به دنبال بهترین آموزشگاه آموزش ارز دیجیتال در مشهد هستید، آکادمی پارسیان بورس با ارائه به روزترین آموزش‌ها و تکنیک‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا با کمترین ریسک و بیشترین اطلاعات وارد این بازار مالی شوید. این مجموعه یکی از بهترین مجموعه‌ها برای تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال در مشهد است و شما در این دوره‌ها تمامی اطلاعات و مهارت‌های مورد نیاز برای فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال را خواهید آموخت‌.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال در مشهد به صورت حرفه‌ای و توسط افراد متخصص و با تجربه و فعال در این بازار صورت می‌گیرد‌. دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی این مجموعه تمام اطلاعات مورد نیاز برای ورود به بازارهای مالی را در اختیار افراد قرار خواهد داد.

پارسیان بورس بهترین مرجع برای آموزش ارز دیجیتال در مشهد است و شما می توانید با استفاده از این آموزش ها به تحلیل تکنیکال و بنیادی ارز دیجیتال بپردازید و به طور کلی یک معامله گر حرفه ای شوید.

در این دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی به مباحث متنوعی پرداخته می‌شود که بستر را برای شروع فعالیت معامله‌گرها فراهم می‌کند و در واقع اطلاعات و آموزشی که مد نظر داشته باشید می‌توانید در این دوره‌های آموزشی و کلاس‌ها بیابید. شما همچنین از پشتیبانی دائمی و مادام‌العمر بهره‌مند خواهید شد و می‌توانید تمامی سوالات و ابهام‌های خود را از پشتیبانان آموزشی مجموعه بپرسید. درضمن فراموش نکنید که پیش از شرکت  در دوره، می‌توانید از کارشناسان آکادمی پارسیان بورس مشاوره رایگان بگیرید، برای این منظور کافی است فرم پیش ثبت نام در دوره را پر نمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

learn

در دوره آموزش ارز دیجیتال در مشهد آکادمی پارسیان بورس چه می‌آموزید؟

در کلاس ارز دیجیتال در مشهد آکادمی پارسیان بورس، در ابتدا افراد با مفاهیم و مبانی بلاک چین آشنا می‌شوند در واقع می‌آموزند که بلاک چین چیست و ارزهای دیجیتال چیستند و چه کاربردی دارند.

در گام بعدی با کیف پول‌های ارز دیجیتال آشنا می‌شوند و نحوه استفاده از آن ها را می‌آموزند و علاوه بر این با بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال نیز آشنا می‌شوند. معرفی بهترین صرافی‌های داخلی یکی دیگر از مباحث آموزشی در دوره آموزش ارز دیجیتال در مشهد پارسیان بورس است که به صورت کامل با صرافی‌های داخلی ارز دیجیتال آشنا می‌شوید و می‌توانید به خرید و فروش ارز های دیجیتال در این بسترها بپردازید.

00:00
00:00
1x
0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x 1.75x 2x

نوع برگزاری: حضوری

ظرفیت کلاس: ۲۰ نفر

آپدیت رایگان + ویدئو های کل دوره

پشتیبانی همیشگی و رایگان

جلسات ترید هفتگی

مدرک فنی‌و‌حرفه‌ای (قابل ترجمه و بین المللی)

chart

برنامه آموزشی دوره حضوری آموزش ارز دیجیتال در مشهد

دوره جامع
آموزش ارز دیجیتال
در مشهد

teachers

مدرسیــن این دوره
چه کسانی هستنــد؟

آموزش تخصصی بورس در مشهد | کلاس بورس در مشهد | آموزش تحلیل بنیادی در مشهد | آموزش تحلیل تکنیکال در مشهد | ثبت نام کد بورسی رایگان | پارسیان بورس

مهندس علی اکبرزاده

مدرس و تحلیلگر بازارهای مالی
مدرس بازار ارز های دیجیتال و تحلیل تکنیکال
t1

مهندس مجید سالاری

کارشناس بازار ارزهای دیجیتال
مدرس و تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال
t3

مهندس علی پهلوانلو

معامله‌گر بازار فارکس و بورس بین‌الملل
مدرس و تحلیلگر تکنیکال بازارهای مالی
comments

نظرات دانش آموختگان دوره ارز دیجیتال در مشهد

شرکت کنندگان دوره های پارسیان بورس
آقای تنومند
دانش آموخته دوره جامع آموزش ارز دیجیتال
00:00
00:00
1x
0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x 1.75x 2x
Vector 1
شرکت کنندگان دوره ارز دیجیتال
آقای دیده کار
دانش آموخته دوره جامع آموزش ارز دیجیتال
00:00
00:00
1x
0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x 1.75x 2x
Vector 1
شرکت کنندگان دوره های پارسیان بورس
آقای هوشیار
دانش آموخته دوره جامع آموزش ارز دیجیتال
00:00
00:00
1x
0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x 1.75x 2x
Vector 1
00:00
00:00
1x
0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x 1.75x 2x
flag

ارائه مدرک فنی و حرفه ای و آکادمی پارسیان بورس

پس از پایان دوره آموزش ارز دیجیتال در مشهد ،دانش پذیران می توانند با قبولی در آزمون سازمان فنی و حرفه ای کشور، گواهینامه رسمی و قابل ترجمه “معامله گری ارز های دیجیتال” فنی و حرفه ای را دریافت نمایند.

 • گواهینامه شرکت در دوره آموزشی
 • گواهینامه قبولی در دوره آموزشی
 • گواهینامه مهارت سازمان فنی و حرفه ای
مدارک معتبر پارسیان بورس

درخواست مشاوره
و رزرو دوره حضوری

48 ساعت آموزش حضوری

جلسات لایو تریدینگ

ثبت‌ درخواست
رزرو شما با موفقیت انجام شد

ثبت نام در دوره
غیرحضوری

35 ساعت آموزش آنلاین

جلسات لایو تریدینگ

اطلاعات فرم را به درستی پر نمایید.
ثبت‌نام در دوره
faq
سوالات متداول
pin

آیا در این دوره ترید ارز های دیجیتال هم آموزش داده می‌شود؟

آموزش کامل سایت بین المللی کوکوین یکی دیگر از مراحل آموزش‌های این مجموعه است که به صورت کامل به آموزش نحوه معامله و واریز و دریافت پول از این وب سایت پرداخته می‌شود. در کلاس آموزش ارز  دیجیتال مشهد به این موضوع پرداخته می‌شود.

یکی از اصلی ترین مباحثی که در کلاس های آموزش ارز دیجیتال در مشهد پارسیان بورس به آن پرداخته می شود آموزش روش های تحلیل بازار است، به این صورت انواع تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و پرایس اکشن به صورت کامل به افراد معرفی می‌شود تا بتوانند از طریق این تحلیل‌ها به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازند.

شناخت روش‌های کسب درآمد از این بازار و ارز های دیجیتال یکی دیگر از مباحث مهم پارسیان بورس است. نحوه مدیریت سرمایه نیز یکی دیگر از مهم ترین مواردی است که در این کلاس‌های آموزشی به آن پرداخته می‌شود.

آموزش ارز دیجیتال در مشهد | آکادمی پارسیان بورس

آشنایی با وب سایت تریدینگ ویو برای تحلیل تکنیکال هم جزو مهم ترین آموزش های کلاس پارسیان بورس است که به صورت کامل نحوه استفاده از این وب سایت را خواهید آموخت. مدیریت سرمایه و ژورنال نویسی و همین طور سبدچینی پروتفوی و داشتن درآمد دلاری جزو موضوعات مهمی است که در آموزش‌های ارز دیجیتال در مشهد به آن پرداخته شده است.

آموزش ارز  دیجیتال مشهد به صورت حرفه‌ای توسط تیم این مجموعه انجام می‌شود و شما می‌توانید به راحتی با استفاده از آموزش‌های گفته شده نتایج مورد نظر خود را به دست بیاورید و کسب درآمد کنید. سرفصل‌های این دوره شامل موارد زیر است که در دوره آموزش ارز دیجیتال در مشهد تمام این موارد به صورت کامل توضیح داده شده است.

قاعدتا تاثیرگذاری آموزش ارز دیجیتال برکسی پوشیده نیست، همشهریان مشهدی که قصد ورود به دنیای جذاب کریپتوکارنسی و کسب درآمد دلاری از آن را دارند نیز این مسئله را درک می‌کنند وآموزش ارز دیجیتال در مشهد یکی از پردرخواست‌ترین دوره‌های آموزشی است که شهروندان مشهدی مد نظر دارند. تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی، مدیریت سرمایه، روانشناسی معاملاتی همگی محتوای مهمی است که باید در یک دوره ارز دیجیتال مشهد آموزش داده شود؛ پارسیان بورس نیز نسبت به اهمیت این مسئله آگاه بوده و با سابقه بیش از 4 ساله در حوزه آموزش بازارهای مالی، باکیفیت‌ترین کلاس آموزش ارز دیجیتال در مشهد را برگزار می کند.

pin

با آموزش ارز دیجیتال در مشهد پارسیان بورس، سرمایه خودتان را چند برابر کنید!

بهترین یاری کننده شما در سفر طولانی ارزهای دیجیتال خواهد بود. امروزه دنیای تجارت مدرن شده است و دیگر تجارت مانند قبل نیست، روش­ هایی جدید برای تجارت بوجود آمده است که با پلت­فرم­ هایی مانند اینترنت، موبایل، کیف پول­ های ارز دیجیتال و… در ارتباط است.

این تجارت­‌ها بسیار سریع­تر، راحت­تر و خلاقانه­‌تر انجام می­‌شوند. همانطور که گفته شد ارز دیجیتال یکی از شناخته شده ­ترین اشکال این نوع تجارت است. از ویژگی­ های ارز­های دیجیتال می­‌توان به غیرمتمرکز بودن آنها اشاره کرد که یکی از مهمترین ویژگی­ هایشان است. غیر­ متمرکز بودن ارز­های دیجیتال یعنی هیچ نهاد، دولت و گروهی نمی­‌تواند این بازار­های مالی را کنترل کند. بنابراین ارزهای دیجیتال یکی از بهترین روش‌های برای کسب درآمد دلاری می‌باشد. به‌همین دلیل است که شرکت در دوره حضوری آموزش ارز دیجیتال در مشهد را پیشنهاد می‌کنیم.

برای آشنایی بیشتر با ارز دیجیتال و مهم­ترین نکات راجع به آن با سایت پارسیان بورس همراه باشید.

pin

ارز دیجیتال و یا کریپتوکارنسی چیست؟

کریپتوکارنسی نام دیگر ارز دیجیتال است که یک شکل متفاوت و مدرن از پول دیجیتال می­‌باشد. این شکل برپایه رمزنگاری­ هایی ایجاد شده است که از هرگونه تقلب و کلاهبرداری در این نوع بازار­ها جلوگیری می­‌کند.

همانطور که گفته شد یکی از مهم­ترین ویژگی­‌های این بازار مالی، دسترسی نداشتن دولت­‌ها و نهاد­های مختلف به آن است. ارز­های دیجیتال قابلیت معامله یعنی خرید و فروش دارند. شما همچنین می ­توانید این پول را با یکدیگر بدون نیاز به هیچ واسطه­ منتقل کنید.

جالب است بدانید که شناخته شده ­ترین و اولین رمز ارزی که منتشر شد بیت کوین است. در سال 2008 بود که بیت کوین منتشر شد و در سال 2009 اولین سکه­ ها (کوین ها) از این رمز ارز مهم استخراج شد. برای آشنایی بیشتر با رمز ارز­ها و نحوه کار با آنها با ما همراه باشید.

pin

نحوه کار با ارزهای دیجیتال

شما برای خرید و فروش ارز های دیجیتال باید چند مرحله را انجام دهید. این مراحل مربوط به نصب و یا فعالسازی صرافی­ ها با انجام احراز هویت است. با سایت پارسیان بورس همراه باشید تا با این مراحل آشنا شوید.

 • نصب یک کیف پول مطمئن
 • پیدا کردن صرافی معتبر برای خرید و فروش
 • احراز هویت و آماده سازی صرافی
 • شروع خرید و فروش ارز­های دیجیتال
pin

نصب یک کیف پول ارز دیجیتال مطمئن

شما برای نگهداری از ارز­های دیجیتالی که می­ خرید احتیاج به یک کیف پول دارید تا ارز­های دیجیتال را به آنجا منتقل کنید. کیف پول شما مانند حساب بانکی­ تان است که شما پول خود را در آن قرار می ­دهید و بانک مسئول محافظت از آن است.

کیف پول­‌ها انواع مختلف و همینطور ویژگی­‌های متفاوتی دارند. کیف پول­‌ها نرم افزارهایی هستند که شما در قبال داشتن آنها هیچ هزینه­‌ای لازم نیست که پرداخت کنید. شما می­‌توانید این نرم افزارها را به راحتی بر روی گوشی­‌های اندروید و ios نصب کنید.

اگر هم از طریق کامپیوترهای شخصی می­‌خواهید فعالیت کنید باید نسخه­ ی کامپیوتر کیف پول مورد نظر را به راحتی دانلود کنید و از آن استفاده کنید. همچنین شما می­‌توانید بر روی وب، کیف پول داشته باشید. کیف پول­ هایی وجود دارد که شما به راحتی می­‌توانید از طریق مرورگرهایی مانند کروم به آنها وصل شوید.

اما اگر می‌خواهید که جایی غیر فضای مجازی، ارزهای دیجیتال خود را قرار دهید می­‌توانید کیف پول فیزیکی خریداری کنید. مسلماً قیمت کیف پول­­ های فیزیکی بالاتر است. بهتر است بدانید که در بین کیف پول­‌های مجازی Trust Wallet تا اکنون بیشترین نصب در جهان را داشته است. توجه کنید که این کیف پول فقط موبایل را پشتیبانی می­‌کند.

pin

پیدا کردن صرافی معتبر برای خرید و فروش

بعد از اینکه یک کیف پول معتبر را برای نگهداری ارزهای دیجیتال خود تهیه کرده­‌اید باید به فکر پیدا کردن یک صرافی معتبر برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال باشید. توجه داشته باشید که امروزه کلاهبرداری­ های زیادی در این حوزه صورت می­‌گیرد پس از یک صرافی معتبر خریداری کنید.

شما می­‌توانید برای خرید و فروش ارز دیجیتال به دو نوع صرافی مراجعه کنید. این صرافی­‌ها، صرافی ­های ایرانی و خارجی هستند.

اگر ساکن ایران هستید می­‌توانید به راحتی با کارت بانکی خود و از طریق یک صرافی ایرانی، ارز­های دیجیتال را بخرید و در همان جا نیز بفروشید. صرافی­ های ایرانی برای کاربران ایرانی راحت ­تر است زیرا هم فارسی هستند و هم شما دیگر نیاز به تبدیل ریال به دلار ندارید.

اما اگر به دلیل­‌های متفاوت می­‌خواهید از صرافی­ های خارجی استفاده کنید باید از کارت­‌های اعتباری بین المللی مانند مسترکارت، ویزا و… استفاده کنید که مطمئناً خرج­ های بیشتری برای شما به وجود می ­آورند. اما یک روش دیگر نیز وجود دارد که شما می­‌توانید بدون خرید کارت­ های بین ­المللی، در صرافی ­های خارجی خرید و فروش کنید.

pin

انتقال ارز­های دیجیتال

در اینطور موارد شما باید یک صرافی ایرانی و یک صرافی خارجی داشته باشید. این گونه در صرافی ایرانی اقدام به خرید دلار یا تتر می­ کنید. دلارها یا تتر های خریداری شده را به صرافی خارجی­ تان منتقل می ­کنید زیرا ریال را صرافی­ های خارجی پشتیبانی نمی­‌کنند. بعد از انتقال دلار به صرافی خارجی می­‌توانید خرید و فروش را انجام دهید.

البته این انتقال بدون هزینه نیست و صرافی انتقال دهنده کارمزد کمی را از دارایی در حال انتقال کم می­‌کند. برای انتقال دارایی بین دو صرافی شما باید چند مرحله را بگذرانید که برای کسب اطلاعات بیشتر و یادگیری نحوه انتقال ارز­های دیجیتال می­‌توانید به مقاله­ های دیگر مربوط به ارز دیجیتال پارسیان بورس مراجعه کنید.

pin

احراز هویت و آماده سازی صرافی ایرانی ارز دیجیتال

قطعاً بدون مدرک نمی­ توانید در صرافی ­ها خرید و فروش کنید. مخصوصاً صرافی­ های ایرانی که بر روی احراز هویت بسیار حساس هستند و شما باید با ارسال تصویر از خودتان و یا از مدارک شناسایی تان، هویت خود را برای صرافی مورد نظر شفاف کنید.

شما در مرحله اول می­‌توانید قیمت­ های هر ارز دیجیتال را نگاه کنید و از تغییرات لحظه­ ای آن آگاه شوید ولی برای خرید و فروش در صرافی­ های ایرانی حتماً باید تصاویر مدارک شناسایی خود مانند کارت ملی و یا کارت بانکی را برای صرافی بفرستید.

pin

احراز هویت در صرافی­‌های خارجی

اما در صرافی­ های خارجی احراز هویتی برای شما وجود ندارد و شما می­‌توانید به راحتی خرید و فروش انجام دهید. اما یک نکته وجود دارد و آن این است که تا وقتی برای شما احراز هویتی وجود ندارد که شما مبلغ اندکی را در این بازار داشته باشید.

ولی وقتی شما با یک دارایی بسیار زیاد و غیر معمولی قصد فعالیت در این بازار­ها را داشته باشید قطعاً از شما می­‌خواهد که احراز هویت کنید تا هویت شما شناخته شود. این احراز هویت با پاسپورت انجام می­‌شود. پاسپورت­ های ایرانی به دلیل وجود تحریم­ های گوناگون معمولاً از سوی صرافی ­های خارجی تایید نمی­ شوند.

pin

شروع خرید و فروش ارز­ های دیجیتال

بعد از احراز هویت شما در صرافی مورد نظر، قابلیت خرید و فروش برای شما فعال می­ شود و شما می ­توانید هر ارز مورد نظر را بخرید و یا هر ارزی که دارید با به فروش برسانید. خرید و فروش بین شما و کاربران واقعی صورت می­‌گیرید.

در صرافی­ های ایرانی شما می­‌توانید کارت بانکی خود را به صرافی مورد نظر وصل کنید و از آنجا کیف پول خود را شارژ کنید تا بتوانید برای خرید ارز­های دیجیتال استفاده کنید. اما همانطور که بالاتر گفته شد در صرافی­ های خارجی شما باید از روش انتقال کمک بگیرید.

اما جالب است بدانید که هرچه تا الان خواندید تنها یک قطره از دریای ارز دیجیتال است. هیچ سایتی وجود ندارد که بتواند برای شما تمام موضوع ارز دیجیتال را بیان کند. شما قطعاً برای پیشرفت باید به دوره­ های حضوری یا آنلاین شرکت کنید. با ما همراه باشید تا با یک دوره حضوری و آنلاین بسیار عالی آموزش ارز دیجیتال در مشهد آشنا شوید.

pin

آموزش ارز دیجیتال در مشهد آکادمی پارسیان بورس مشهد

اگر شما هم می­‌خواهید که سرمایه خود را چند برابر کنید و هر روز به اهداف خود نزدیک­تر شوید باید در دوره آموزش ارز دیجیتال در مشهد پارسیان بورس شرکت کنید. این دوره، بهترین دوره حضوری ارز دیجیتال در مشهد است که هم اکنون می­ توانید در آن شرکت کنید.

آموزشگاه آموزش ارز دیجیتال در مشهد شاید زیاد باشد اما ما به شما این تضمین را می­‌دهیم که بهترین آموزشگاه کریپتوکارنسی، آکادمی پارسیان بورس است. برای تهیه دوره آموزش تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال، آموزش ارز دیجیتال در مشهد می­ توانید به آکادمی پارسیان بورس مراجعه کنید.

دوره ارز دیجیتال پارسیان بورس قطعاً بهترین دوره آموزش ارز دیجیتال در مشهد است که شما می­‌توانید با شرکت در این دوره از فواید بسیار زیادی بهره ­مند شوید. در ادامه با بعضی از این فواید آشنا خواهید شد.

pin

مهم­ ترین ویژگی­ های دوره ارز دیجیتال پارسیان بورس

اساتید دوره آموزش ارز دیجیتال در مشهد همگی مربیان رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور هستند و به شما تمام تکنیک­‌های ارز دیجیتال را یاد خواهند داد. به دلیل حضوری بودن این دوره، آکادمی پارسیان بورس تمام پروتکل­ های بهداشتی را رعایت کرده و راه یادگیری ارز­های دیجیتال را برای شما هموار ساخته است. در پایان این دوره پس از قبولی در آزمون سازمان فنی و حرفه ای به شما مدرک بین المللی “معامله گری ارز های دیجیتال” اعطا می‌گردد.

آکادمی پارسیان بورس دارای مشاوران مجرب زیادی است. پس اگر شما به مشاور سرمایه گذاری در مشهد نیازمند شدید کافیست با مشاوران آکادمی پارسیان بورس ارتباط برقرار کنید.

کلام پایانی درمورد دوره آموزش ارز دیجیتال در مشهد پارسیان بورس

دوره آموزش ارز دیجیتال در مشهد پارسیان بورس تا الان موفق ­ترین دوره را در مشهد داشته است. افرادی که در این دوره حضور داشته­ اند اکنون بسیار موفق هستند و باعث افتخار آکادمی پارسیان بورس نیز شدند. به همین دلیل می‌توانید با اطمینان خاطر کامل در این دوره شرکت کنید و به یک معامله‌گر حرفه‌ای تبدیل شوید.

شما هم می­‌توانید جزء افرادی باشید که با یک سرمایه اندک، تمام قله ­های ثروت را پشت سر بگذارید. فقط باید علم بازار­های ارز دیجیتال را به خوبی یاد بگیرید. از همراهی شما عزیزان با آکادمی ارز دیجیتال پارسیان بورس بسیار ممنونیم.

اطلاعات دوره ارز دیجیتال مشهد
💎شیوه برگزاری حضوری
⏳مدت آموزش 48 ساعت
⏱پشتیبانی دوره همیشگی و رایگان
👦اساتید دوره مهندس مجید سالاری، علی اکبر زاده و علی پهلوان

درخواست مشاوره
و رزرو دوره حضوری

48 ساعت آموزش حضوری

جلسات لایو تریدینگ

ثبت‌ درخواست
رزرو شما با موفقیت انجام شد

ثبت نام در دوره
غیرحضوری

35 ساعت آموزش آنلاین

جلسات لایو تریدینگ

اطلاعات فرم را به درستی پر نمایید.
ثبت‌نام در دوره

19 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • تو این دوره، آموزش داده میشه که چگونه ارز های مهم را شناسایی کنیم؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   26 بهمن 1400 15:28

   بله در این دوذه شما با بزرگترین و آینده دار ترین ارز ها آشنا میشید و همچنین با آموزش های موجود در دوره میتوانید به صورت کاملا حرفه ای وارد بازار کریپتوکارنسی بشید.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید وقتتون بخیر من یه کلاس آموزش ارز دیجیتال در مشهد ثبت نام کردم ولی همش پرایس اکشن یاد میداد که همش توضیح بود ما حتی یک بار از لپتاپ استفاده نکردیم، میخواستم بدونم اگر دوره شما هم اینگونه است، هزینه ای نکنم داخلش؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   12 خرداد 1401 16:18

   سلام و درود بر شما، دوره جامع آموزش ارز دیجیتال در مشهد به صورت کاملاً عملی هستش و اساتید ما در آکادمی پارسیان بورس به صورت کاملاً حرفه ای صفر تا صد ارز های دیجیتال رو به شما آموزش میدن و شما رو برای یک بازار مالی فوق العاده آماده میکنن. ما در دوره های ارز دیجیتال آکادمی پارسیان بورس هر دوشنبه به صورت آنلاین لایو ترید داشته و همچنین در پایان هر جلسه از دانشجویان تکلیفی برای جلسه بعدی می‌خواهیم.

   پاسخ
 • سلام وقت بخير شما كانال سيگنال vip هم داريد و چطور ميشه عضو شد؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   19 مرداد 1401 15:58

   درود بعد از ثبت نام در دوره آموزش ارز دیجیتال همه دانشجویان در گروهی به سرپرستی پشتیبانان و اساتید آکادمی پارسیان بورس عضو میشوند و در اونجا به صورت روزانه اطلاعاتی درباره ارز های مستعد آن روز قرار میگیرد.

   پاسخ
 • محمدحسین اشتری
  4 تیر 1401 10:52

  سلام بنده هیچ آشنایی با ارز دیجیتالی ندارم و به دوره های غیر حضوری اعتقادی ندارم، آیا دوره حضوری ارز دیجیتال در مشهد شما میتونه بهم کمک کنه تا بنده وارده خرید فروش ارز دیجیتال بشم…

  پاسخ
 • سینا حجازی
  4 تیر 1401 14:59

  سلام وقت بخیر.ترید کردن با اهرم آموزش میدن استاد یا فقط خرید و فروش ارزها رو ؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   7 تیر 1401 15:09

   در دوره آموزش ارز دیجیتال در مشهد آکادمی پارسیان بورس، صفر تا صد ارز های دیجیتال آموزش داده می‌شود تا شما بتوانید به صورت کاملاً حرفه ای پا به عرصه ارز های دیجیتال بگذارید.

   پاسخ
 • زینب حسن زاده
  30 تیر 1401 11:57

  سلام روزتون بخیر
  بعد از دوره آموزش ارز دیجیتال در مشهد شما min و max درصد سود من در روز یا هفته موقع معامله کردن چقدره؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   30 تیر 1401 15:05

   درود بر شما
   در کمترین حالت سود آوری میشه انتظار داشت شما با توجه به نوسانات بازار ارز دیجیتال، هفته ای 20 درصد سود آوری داشته باشید و ماهانه بتوانید سرمایه خودتون رو تا 2 برابر افزایش دهید.

   پاسخ
 • نیما ملک پور
  10 مرداد 1401 14:27

  در دوره آموزش ارز دیجیتال در مشهد، اندیکاتور های مهم مثل moving average رو درس میدن؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   10 مرداد 1401 15:22

   درود بر شما، در دوره آموزش ارز دیجیتال در مشهد پارسیان بورس هر آنچه نیاز برای تبدیل به یک معامله گر خوب باشد آموزش داده میشود، اندیکاتور MA از سری اندیکاتور های مهم تدریس می باشد.

   پاسخ
 • فاطمه بخشی
  19 مرداد 1401 16:04

  درود این دوره یک مشکل بزرگ داشت ، استاد ها خیلی دیر وقت استراحت میدن من خودم ساعت 4 تازه از سر کارم میام کلاس واقعا خسته میشم ممنون میشم زودتر استراحت بدن

  پاسخ
  • مدیر سایت
   19 مرداد 1401 16:22

   خیلی ممنون از نظر سازنده شما، بله حتما به اساتید مجموعه این نکته گفته می‌شود، اما شما باید توجه داشته باشید که مباحث دوره ارز های دیجیتال بسیار زیاد بوده به همین خاطر اساتید مجبور هستند در آن 4 ساعت به صورت کامل و جامع مبحث را توضیح بدهند. باز هم از شما بابت این نظر سازندتون سپاسگزاریم.

   پاسخ
 • رفیقم تو کلاس های آموزش ارز دیجیتال در مشهد تون شرکت کرده بود توی سه ماه ۵۰ میلیون سرمایه گذاری کرده بود و ۲۰۰ میلیون سود برداشت کرد من خیلی باورم نمیشد کلاس رو اومدم دیدم که من چقدر از مرحله پرتم . واقعا کشور به یه آموزشگاه خوب که سرمایه گذاری رو اصولی آموزش بده نیاز داره و ممنونم از این تیم حرفه ای و اساتید خوبتون

  پاسخ
  • مدیر سایت
   19 مرداد 1401 16:22

   خیلی هم عالی و خوب، هدف ما در آکادمی پارسیان بورس بر همین محور و موضوع است🌹😍

   پاسخ
 • ببخشید برای آموزش وجود لپ تاب الزامی یا با گوشی هم میشه

  پاسخ
  • مدیر سایت
   28 مهر 1401 10:03

   با گوشی هم میتونید تحلیل و ترید کنید ولی از جهت تسلط بیشتر روی تحلیل نمودارها بهتره که دستگاهی داشته باشید که نمایشگر بزرگ تری نسبت به گوشی داشته باشه.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید