دوره جامع
آموزش متاورس

دوره آموزش ارز دیجیتال در مشهد

دوره آموزش متاورس و کسب درآمد از Metaverse

با ابداع اینترنت، تغییر و تحولات اساسی در دنیای ما به وجود آمد. این تغییر و تحولات، آن قدر شگفت انگیز بوده‌اند که کم‌تر کسی را پیدا می‌کنید که منکر آن‌ها شود. ابعاد مختلف زندگی فردی و اجتماعی انسان‌ها، با وجود اینترنت تغییرات بنیادی اساسی پیدا کرد و جالب است بدانید، هنوز هم به پایان راه نرسیده‌ایم. متاورس یکی از جدیدترین پدیده‌ها در دوره ما است که به گفته کارشناسان قرار است تحولی عظیم در نحوه زندگی ما ایجاد کند.  کسب درآمد از متاورس یکی از داغ‌ترین موضوعات این روزهاست و این بار پارسیان بورس وارد میدان شده و با برگزاری دوره آموزش متاورس از صفر تا صد، قصد دارد به تمامی علاقه‌مندان دنیای متاورس برای ورود و حرفه‌ای شدن در آن کمک کند.

شرکت در دوره‌ آموزش متاورس پارسیان بورس، می‌تواند دنیای جدیدی را به روی هر فرد باز کند. افراد با Metaverse دنیای جدیدی را تجربه می‌کنند و حتی به اعتقاد کارشناسان حوزه دیجیتال، Metaverse آن قدر پتانسیل بالایی دارد که می‌تواند همچون اینترنت، درسطح جهان انقلاب دیگری را به پا کند.

امروزه دنیای ما در حال پیشرفت است. روش‌هایی که می‌توانند در نهایت منجر به کسب درآمد شوند نیز روز به روز در حال پیشرفت‌اند.  در همین ابتدا، می‌توان این اطمینان را داد که با یادگیری این علم می‌توان به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کرده و با کسب تجربه و مهارت در آن، به درآمدهای بالایی رسید.

در دوره‌ تخصصی آموزش متاورس پارسیان بورس، پلتفرم‌های جدیدی که در دنیا منتشر شده‌اند و قابلیت انجام فعالیت‌های گسترده بر روی آن‌ها وجود دارد، آموزش داده می‌شود. بسیاری از افراد با شرکت در این دوره‌ی، به دنبال کسب درآمد از طریق راه‌هایی هستند که در دنیای Metaverse وجود دارند.

پارسیان بورس

چه چیزهایی را در دوره آموزش کسب درآمد از متاورس فراخواهید گرفت؟

در دوره‌ی آموزش متاورس پارسیان بورس، از به روزترین اطلاعاتی که در رابطه با متاورس در دنیا وجود دارند، استفاده می‌شود. شما در این دوره، می‌توانید از صفر تا صد متاورس را یاد بگیرید و با تمام شیوه‌های سرمایه‌گذاری در آن آشنا شوید. در این دوره‌ی آموزشی قدم به قدم تمام آموزش‌ها در اختیارتان قرار می‌گیرد. در ابتدا با مفاهیم ابتدایی دنیای متاورس آشنا می‌شوید و در ادامه روش‌های سرمایه‌گذاری در متاورس را آموزش می‌بینید. در دوره آموزشی پارسیان بورس، تمامی این موارد را به طور کامل فرا خواهید گرفت و در طول دوره از تمام نکات و چالش‌هایی که ممکن است در آینده با آن‌ها رو به رو شوید نیز مطلع خواهید شد.

پارسیان بورس

چرا باید در این دوره شرکت کرد؟

متاورس دنیایی است که روز به روز در حال گسترش است و پیش‌بینی می‌شود که خیلی زود به یک بخش غیر قابل انکار و مهم در زندگی‌مان تبدیل شود. از این جهت بسیاری از افراد تصمیم می‌گیرند در متاورس سرمایه‌گذاری کنند. اما اگر به دنبال سرمایه‌گذاری موفقی هستید، علاوه بر آشنایی با مفاهیم ابتدایی متاورس، لازم است با پروژه‌های مختلف متاورس، ارزها و توکن‌های آن آشنایی کاملی داشته باشید.

بنابراین مشخص است که کسب درآمد از متاورس نیاز به آموزش دارد. در دوره آموزش متاورس پارسیان بورس، تمام راه‌های کسب درآمد از صفر تا صد و کاملاً اصولی آموزش داده می‌شوند. بنابراین بدون آموزش، سرمایه‌گذاری در متاورس ریسک بسیار بالایی دارد و لازم است با آگاهی کامل در این مسیر قدم بگذارید.

پارسیان بورس

دوره کسب درآمد از متاورس برای چه افرادی مناسب است؟

شرکت در این دوره، برای افرادی مناسب است که قصد دارند در ارتباط با متاورس به اطلاعات جدیدی دست پیدا کنند. همچنین افرادی که به دنیای وب و ارزهای دیجیتال علاقه‌منداند، شرکت در این دوره توصیه می‌شود. این دوره مناسب افرادی است که قصد دارند سال جدید را با سرمایه‌گذاری شروع کنند و به دنبال درآمدهای دلاری هستند.

همچنین افرادی که دوست دارند در کمترین زمان، بیش‌ترین مطالب ممکن را آموزش ببینند، می‌توانند در این دوره شرکت کنند. با شرکت در این دوره‌ها، می‌توان سرمایه‌گذاری‌های موفقی را انجام داد. افراد می‌توانند تنها برای خودشان کار کنند، بدون آن که زیر دست دیگران باشند. به طور کلی برای افرادی که به دنبال شغل جدید یا شغل دوم هستند، شرکت در دوره آموزش متاورس پارسیان بورس بسیار مناسب است.

00:00
00:00
1x
0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x 1.75x 2x

نوع برگزاری: حضوری و کارگاهی

ظرفیت کلاس: ۲۰ نفر

آپدیت رایگان + ویدئو های کل دوره

پشتیبانی همیشگی و رایگان

پارسیان بورس

برنامه آموزش دوره متاورس آکادمی پارسیان بورس

نگاهی به آینده ارزهای دیجیتال

معرفی شاخه های جدید دنیای متاورس 2022

بررسی اکوسیستم های آینده دار متاورسی

بررسی اکوسیستم های گیمینگ

معرفی مهم ترین و بهترین سایت های حوزه متاورس

معرفی منابع مهم تحلیلی دنیای متاورس

معرفی بهترین کیف پول های متاورس

نصب کیف پول متاورس

راه اندازی کیف پول های متاورسی

نحوه خرید زمین در متاورس

معرفی پروژه های NFT

آموزش نحوه نصب بازی ها

معرفی بازی های مهم

نحوه اجرا و کسب درآمد دلاری از بازی

سبد اختصاصی متاورس

سبد اختصاصی گیم

سبد اختصاصی Big Data

دوره جامع
آموزش متاورس

آکادمی پارسیان بورس

مدرسیــن این دوره
چه کسانی هستنــد؟

مهندس مجید سالاری

مهندس مجید سالاری

عضو هیئت علمی آکادمی پارسیان بورس
مدرس و معامله‌گر بازار ارزهای دیجیتال
پارسیان بورس

نظر دانش آموختگان آکادمی پارسیان بورس

زهره چوب تراش
خانم چوب تراش
دانش آموخته دوره جامع آموزش ارز دیجیتال
00:00
00:00
1x
0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x 1.75x 2x
پارسیان بورس
آقای برزنونی
آقای برزنونی
دانش آموخته دوره جامع آموزش ارز دیجیتال
00:00
00:00
1x
0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x 1.75x 2x
پارسیان بورس
خانم حسن زاده
خانم حسن زاده
دانش آموخته دوره جامع آموزش ارز دیجیتال
00:00
00:00
1x
0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x 1.75x 2x
پارسیان بورس
00:00
00:00
1x
0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x 1.75x 2x
پارسیان بورس

ارائه مدرک آکادمی پارسیان بورس

 • گواهینامه شرکت در دوره آموزشی
 • گواهینامه قبولی در دوره آموزشی
گواهی نامه فنی و حرفه ای
پارسیان بورس
سوالات متداول

صفر تا صد متاورس و نحوه کسب درآمد از متاورس در این دوره آموزش داده می‌شود.

فعالیت در متاورس به سه صورت امکان‌پذیر است. 1.خرید زمین در متاورس 2.خرید NFT بازی 3.خرید توکن‌های متاورس

پس از تکمیل فرم زیر مشاورین آموزش مجموعه با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات ثبت نام را در اختیارتان قرار می‌دهند.

بله دوره شامل پشتیبانی دائمی در طول و پس از آموزش ها است. پشتیبانان آموزشی تمامی سوالات و اشکالات آموزشی شما رو به دو شیوه حضوری و در تلگرام پاسخ خواهند داد.

برای شرکت در این دوره می بایست آشنایی اولیه با ارزهای دیجیتال داشته باشید.

به هیچ عنوان به دوره دیگری احتیاج نخواهید داشت و آموزش ها از سطح مقدماتی تا پیشرفته می باشد.

بدون آموزش عملی و کارگاهی نمی توان به یک معامله‌گر حرفه‌ای تبدیل شد، دوره شامل کارگاه های عملی زیر نظر اساتید خواهد بود و پس از اتمام دوره جهت تسلط بیشتر جلسات پشتیبانی خواهید داشت.

شما پس از پایان دوره گواهینامه شرکت در دوره آموزش متاورس را از آکادمی پارسیان بورس در یافت خواهید کرد. چنانچه مایل به دریافت گواهینامه قبولی در دوره باشید پس از قبولی در آزمون این مدرک به شما اعطا می گردد.

حداقل مبلغ سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال ۲۰۰ هزار تومان است و پیشنهاد ما برای شروع سرمایه گذاری حداقل مبلغی است که شما برای آزمون و خطا از آن استفاده می‌کنید پس نیازی به سرمایه بالا برای شروع سرمایه گذاری نیست.

درخواست مشاوره
و رزرو دوره حضوری

20 ساعت آموزش حضوری

ثبت‌ درخواست
درخواست شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت نام در دوره
رایگان متاورس

ثبت‌نام در دوره

متاورس چیست؟

Metaverse را می‌توان فرضیه‌ای از اینترنت جدید یا نسل بعدی اینترنت دانست. این علم جدید از محیط‌های مجازی غیر متمرکز، سه بعدی آنلاین و پایدار تشکیل شده است. برای دسترسی به این دنیای مجازی، می‌توان از عینک‌های واقعیت افزوده یا همان عینک‌های AR، هدست‌های واقعیت مجازی (AR)، رایانه‌های شخصی، گوشی‌های هوشمند و کنسول‌های بازی استفاده کرد.

معرفی متاورس به زبان ساده

با معرفی متاورس به زبان ساده، شناخت بهتری نسبت به این علم جدید پیدا خواهید کرد. شاید تاکنون مطالب زیادی در رابطه با Metaverse به گوشتان خورده باشد. از به وجود آمدن این علم و معرفی این کلید واژه معروف، سال‌هاست که می‌گذرد، اما مارک زاکر برگ و فیسبوک با نشان دادن توجه و علاقه بیش از حد به این علم، آن را به تمام جهانیان معرفی کردند.

به زبان ساده، Metaverse را پیوند زندگی دیجیتال با جهان فیزیکی‌مان می‌دانند. این علم را دنیای آوارتارها و حتی به عنوان نسل بعدی اینترنت می‌شناسند. اگر بخواهیم برای یک ابر واقعیت مجازی مثالی بزنیم، می‌توانیم متاورس را معرفی کنیم. ابر واقعیت مجازی که کاربران آن می‌توانند از هر کجای دنیا که هستند به آن متصل شوند.

چند نمونه از شرکت هایی که روی متاورس سرمایه‌گذاری کرده‌اند

برخی از مهم ترین شرکت هایی که بر روی پروژه‌های متاورس فعالیت می‌کنند، عبارتند از:

 • متا (فیسبوک)
 • آمازون
 • اپل
 • مایکروسافت
 • گوگل

پروژه متاورس فیسبوک

شرکت متا ( فیسبوک ): شرکت فیسبوک به تازگی نام خود را به متا تغییر داده است و اکنون به عنوان یکی از فعال‌ترین شرکت‌ها در این حوزه شناخته می‌شود. مدیر اصلی شرکت متا که زاکر برگ نام دارد، معتقد است که بیش‌تر از یک میلیارد نفر در سال 2030، در فضای شبیه سازی شده متاورس مشغول به فعالیت می‌شوند. زاکر برگ Metaverse را دنیایی فراتر از فضای مجازی می‌‌داند. او می‌گوید که در دنیای مجازی متاورس، افراد احساس بودن دارند و جالب‌تر این جاست که این حس حضور مشترک با دیگران به اشتراک گذاشته می‌شود.

پروژه متاورس آمازون

شرکت آمازون: یکی از بزرگترین شرکت‌ها در سطح جهان که در حوزه تجارت الکترونیک فعالیت می‌کند، آمازون نام دارد. مدیر عامل این شرکت، جف بیزوس نام دارد که در حال حاضر، ثروتمندترین مرد دنیا شناخته شده است. شرکت آمازون قصد دارد یک شبکه بلاک چین متاورس را راه‌اندازی کند. هدف از راه‌اندازی این شبکه، ایجاد اقتصاد و تجارت جهانی در دنیای مجازی متاوس است. به عنوان مثال، افراد برای خرید لباس یا کفش خود می‌توانند در ابتدا جنس آن را لمس کنند.

متاورس اپل

شرکت اپل: اپل یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های جهان نام دارد که با مدیر عاملی استیو جابز و ارزش 3 تریلیون دلار، از قوی‌ترین شرکت‌های فناوری دنیا است. این شرکت با توجه به امکاناتی که دارد، قابلیت این را دارد که در ایجاد متاورس بازی، نقش بزرگی را ایفا کند. تاکنون نیز فعالیت‌های بسیار زیادی در این زمینه انجام داده است که از جمله آن‌ها، می‌توان به ساخت عینک‌های واقعیت افزوده اشاره کرد. به منظور استفاده از پلتفرم‌های بلاک چین نیز، فعالیت‌های آزمایشی بسیار زیادی را شروع کرده است.

متاورس مایکروسافت

شرکت مایکروسافت: یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های نرم افزاری دنیا که برای ایجاد یک متاورس سازمانی تلاش می‌کند، شرکت مایکروسافت نام دارد. شرکت مایکروسافت پیش از این در بیانیه‌ای اعلام کرده است که در سال 2022 از نرم افزار Mesh for Teams رونمایی خواهد کرد. با وجود عینک‌های واقعیت مجازی و این نرم افزار، می‌توانید در منزل به انجام تمامی کارهای شرکت خود بپردازید. با آغاز بیماری کویید 19، این نرم افزار به وجود آمد، اما با ترند شدن متاورس، در شرکت مایکروسافت به شکل پر رنگ‌تری مورد توجه قرار گرفت.

گوگل و متاورس

شرکت گوگل: یکی از قوی‌ترین و شناخته شده‌ترین شرکت‌هایی که سال‌هاست در حوزه وب فعالیت می‌کند، شرکت گوگل است. به واسطه محصول خود که عینک است، توانسته است در زمینه‌ی واقعیت مجازی تجربه‌های بسیار زیادی را بدست آورده است. درست است که تاکنون تحقیقات بسیار خوبی در زمینه‌ی متاورس از طرف شرکت گوگل انجام شده است، اما هنوز در زمینه‌ی متاورس، هنوز هیچ طرح خاصی ارائه نشده است.

تاریخچه متاورس

متاورس در سال 1992 و در طول نوشتن یک رمان بود که برای اولین بار معرفی شد. این رمان، سقوط برف نیل نام داشت. در سال‌های بعد این مفهوم گسترش پیدا کرد، به طوری که در حال حاضر بسیاری از شرکت‌های بزرگ دنیا در این زمینه سرمایه‌گذاری کرده و مشغول به فعالیت هستند.

در طول این سال‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های بسیار زیادی فعالیت خود را در دنیاهای مجازی شروع کردند. هر کدام از شرکت‌ها بسته به سلیقه و اهداف خود، تصمیم گرفتند در شبکه‌های اجتماعی، برنامه‌های کامپیوتری و بازی‌ها فعالیت کنند و در این زمینه‌ها پروژه‌های متعددی را نیز به بازار عرضه کردند. به عنوان مثال، می‌توان به بازی سیمز که از معروف‌ترین بازی‌های شرکت EA است، اشاره کرد. این بازی را می‌توان شکلی از متاورس دانست.

در سال‌های اخیر با آموزش متاورس در دوره‌های مختلف و البته پیشرفت چشمگیر آن، دیگر آن را مختص بازی‌های ویدئویی و گیمرها نمی‌دانند. به بیان دیگر برخلاف این که در گذشته از متاورس تنها به عنوان سرگرمی استفاده می‌کردند، امروزه پیشرفت آن تا جایی بوده است که با پروژه و ارز متاورس فیسیوک، یکی از شرکت‌های قدرتمند جهان رو به رو هستیم.

متاورس چه زمانی در دسترس قرار می گیرد؟

در دسترس قرار گرفتن متاورس، یک موضوع بسیار کلی است که تاکنون در رابطه با آن صحبت‌های بسیار زیادی شده است. احتمال می‌دهند که به منظور توسعه متاورس، اینترنت به شکل بسیار قوی‌تری بتواند زیرساخت‌های لازم برای در دسترس قرار گرفتن این دنیای مجازی فوق العاده را به وجود آورد. در غیر این صورت، متاورس قابلیت این را خواهد داشت که از یک سیستم درونی همه‌گیر استفاده کند که از اینترنت امروزی، صدها برابر قوی‌تر است. به طور کلی، باید بگوییم که جایگزین شدن متاورس به جای اینترنت، می‌تواند آغاز و روند توسعه این پروژه را مشخص کند. در حال حاضر طرح جایگزینی متاورس با اینترنت تنها در حد یک نظریه است.

متاورس امروزه در حوزه‌های بسیار زیادی وارد شده است که از جمله آن‌ها، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بازی های متاورس
 • متاورس و دنیای فیلم و سریال
 • متاورس و بلاک چین

آینده متاورس چیست؟

همان طور که در بخش قبلی هم اشاره کردیم، به دلیل آن که متاورس هنوز به طور کامل تحقق نیافته است، نمی‌توان در مورد آن اظهارنظر قطعی داشت. شاید در آینده، انسان‌ها با ورود به دنیای متاورس، بتوانند به تکنولوژی‌های سطح بالاتری برسند که دانش فعلی ما از درک کردن آن‌ها عاجز باشد. حتی ممکن است، بشر از دنیای مجازی و دیجیتالی دور شود و مجدداً به قیزیک برگردد.

اما اگر واقع بین باشیم، می‌توانیم بگوییم که آینده‌ی ما متعلق به متاورس است. دیر یا زود، این ایده محقق خواهد شد. انسان‌ها نیز به تدریج به این دنیای جدید راه پیدا می‌کنند. درست مثل زمانی که انسان وارد دنیای شبکه‌های اجتماعی و اینترنت شد. در دنیای متاورس، انسان‌ها می‌توانند به شیوه‌های جدیدی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. در نهایت باید بگوییم که بالاخره زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد، اما به طور کلی، در رابطه با آینده متاورس نیز هیچ نگرانی وجود ندارد.

نحوه سرمایه گذاری در متاورس چگونه است؟

خرید توکن های متاورس

دانستید متاورس جهانی است که کاربران می‌توانند در آن از خدمات و کالاهای مختلفی استفاده کنند. مشخص است که که برای ورود به دنیای متاورس و خرید از آن، به توکن یا ارز Metaverse نیاز است. توکن Metaverse به نوعی از ارزهای دیجیتال گفته می‌شود که به منظور انجام تراکنش‌ها در متاورس، مورد استفاده قرار می‌گیرند. این توکن‌ها زمانی ارزشمند می‌شوند که زندگی در این جهان جدید، همه‌گیر شود. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که برای سرمایه گذاری، گزینه‌های بسیار مناسبی هستند.

متاورس کریپتو به طور خاص به متاورسی گفته می‌شود که بلاک چین در فناوری زیر بنایی آن نقش دارد. همچنین بلاک چین در دارایی‌های رمز ارزی همچون توکن‌های متاورس در حوزه‌ی اقتصادی آن گنجانده شده است.

خرید NFT بازی

یکی دیگر از راه‌های سرمایه‌گذاری در متاورس، ورود به بازی های متاورس است. افراد وارد این بازی‌ها می‌شوند تا بتوانند از محبوبیت توکن‌های غیرمثلی استفاده نمایند. در بسیاری از این بازی‌ها، پروژه‌های مالی بسیار زیادی دخیل هستند و این امکان را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهند که از طریق بازی‌ها، به کسب درآمد بپردازند.

خرید زمین در متاورس

سرمایه‌گذاری در متاورس جهت خرید زمین، از دیگر روش‌های سرمایه‌گذاری در متاورس است. علی رغم این که محصولات مالی دیگری همچون سهام و بودجه مشترک موجود است، اما هنوز هم محبوبیت زمین از بین نرفته است. البته لازم است از تمام معایب و مزایای سرمایه‌گذاری در زمین مطلع باشید. به عنوان مثال، اگر بودجه‌ی شما محدود است، امکان سرمایه‌گذاری در زمین را نخواهید داشت.

خرید زمین در متاورس

در همین ابتدا، باید بگوییم که اگر قصد خرید زمین در متاورس را دارید، لازم است با ارزهای دیجیتال آشنایی کلی داشته باشید. به طور خلاصه مراحلی که باید برای خرید زمین در متاورس طی کنید، عبارتند از:

 • ایجاد کیف پول متاورس
 • انتخاب یک پلتفرم مناسب
 • خرید زمین از طریق واسطه یا به صورت مستقیم

حتما بخوانید: صفر تا صد خرید زمین در متاورس

نحوه فعالیت در متاورس چگونه است؟

چنانچه گفتیم، به‌طور کلی برای این‌که بخواهید به کسب درآمد از متاورس بپزدازید، از سه طریق می‌توانید اقدام کنید. یعنی خرید زمین در متاورس، خرید NFT بازی و یا خرید توکن‌های متاورس

بهترین ارزهای متاورس

اگر قصد سرمایه‌گذاری دارید، باید بدانید که بهتر است کدام یک از توکن های متاورسی را انتخاب کنید. در واقع لازم است ارزهای دیجیتال متاورسی را بشناسید که دارای پروژه‌های قوی هستند و برای رشد، پتانسیل بسیار بالایی دارند. در صورتی که برای خرید ارزهای دیجیتال این پروژه‌ها اقدام نمایید، مطمئناً باشید که با توجه به محبوبیت آن‌ها، سرمایه‌گذاری خوبی انجام داده‌اید. و اما بهترین ارزهای متاورس که جهت سرمایه‌گذاری پیشنهاد می‌شوند، عبارتند از: AXS ،MANA ،SAND ،ENJ ،GALA و RNDR. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ارزها، مقاله بهترین بازی‌های متاورس را مطالعه نمایید.

مزایای ورود به متاورس

مزایای ورود به جهان متاورس، عبارتند از:

آزادی کامل مکانی و زمانی: در دنیای Metaverse، هیچ محدودیت مکانی و زمانی وجود ندارد. شما می‌توانید در هر زمانی براساس میل خود به هر مکانی که دوست دارید، بروید. شاید در حال حاضر، درک این موضوع دشوار باشد، اما به هر حال با کامل شدن این دنیای جدید، با چنین مزیتی رو به رو خواهیم شد.

امکان دسترسی سریع به تمام اطلاعات موجود: در حال حاضر، اگر به دنبال اطلاعات خاصی باشیم، لازم است که در سایت‌های مختلف به جست و جو بپردازیم. حتی ممکن است در نهایت منبع مورد نظرمان را پیدا نکنیم. اما در متاورس، چنین محدودیتی وجود نخواهد داشت.

امکان برقراری ارتباط با اشخاص مختلف: در متاورس، امکان همکاری همه جانبه وجود دارد. در این دنیای مجازی، کاربران می‌توانند با یکدیگر همکاری کننند یا به جایی سفر کنند.

در توضیحات بالا، تنها مهم‌ترین مزایای ورود به متاورس را بیان کردیم، در صورتی که مزیت‌های آن تنها به این سه مورد محدود نمی‌شود. از دیگر مزیت‌های این دنیای جدید، می‌توان به کاهش هزینه‌ها، هوشمندی، همزمانی و … اشاره کرد.

کلام پایانی

در این نوشته دانستید که Metaverse به چه معنا است. سعی کردیم اطلاعات جامعی را در رابطه با شهر مجازی متاورس در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و شما را با این دنیای جدید آشنا کنیم. اگر می‌خواهید به صورت حرفه‌ای در این حوزه فعالیت کنید و خرید و فروش‌های موفقی داشته باشید، می‌توانید از دوره‌های آموزش متاورس استفاده کنید. در این دوره‌ها از صفر تا صد مطالب آموزش داده می‌شوند و می‌توانید با یادگیری جامع و اصولی، از دیگر رقبا پیشی بگیرید و از موفق‌ترین‌ها باشید.

5
طراحی و توسعه توسط