دوره جامع
آموزش ارز دیجیتال
در تهران

دوره آموزش ارز دیجیتال در مشهد

آموزش ارز دیجیتال در تهران (غیر حضوری) + مدرک فنی و حرفه ای

اگر به دنبال بهترین آموزشگاه آموزش ارز دیجیتال هستید، آکادمی پارسیان بورس با ارائه به روزترین آموزش‌ها و تکنیک‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا با کمترین ریسک و بیشترین اطلاعات وارد این بازار مالی شوید. این مجموعه یکی از بهترین مجموعه‌ها برای تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال در تهران است و شما در این دوره‌ها تمامی اطلاعات و مهارت‌های مورد نیاز برای فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال را خواهید آموخت‌.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال در تهران به صورت حرفه‌ای و توسط افراد متخصص و با تجربه و فعال در این بازار صورت می‌گیرد‌. دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی این مجموعه تمام اطلاعات مورد نیاز برای ورود به بازارهای مالی را در اختیار افراد قرار خواهد داد.

پارسیان بورس بهترین مرجع برای آموزش‌ ارز دیجیتال در تهران است و شما می‌توانید با استفاده از این آموزش ها به تحلیل تکنیکال و بنیادی ارز دیجیتال بپردازید و به طور کلی یک معامله گر حرفه ای شوید.

در دوره آموزش‌ ارز دیجیتال در تهران و کلاس‌های آموزشی به مباحث متنوعی پرداخته می‌شود که بستر را برای شروع فعالیت معامله‌گرها فراهم می‌کند و در واقع اطلاعات و آموزشی که مد نظر داشته باشید می‌توانید در این دوره‌های آموزشی و کلاس‌ها بیابید. پارسیان بورس جامع‌ترین دوره‌ها را داشته و از صفر تا صد به آموزش ارز دیجیتال می‌پردازد.

learn

در دوره آموزش ارز دیجیتال در تهران چه می‌آموزید؟

در کلاس آموزش‌ ارز دیجیتال در تهران آکادمی پارسیان بورس، در ابتدا افراد با مفاهیم و مبانی بلاک چین آشنا می‌شوند در واقع می‌آموزند که بلاک چین چیست و ارزهای دیجیتال چیستند و چه کاربردی دارند.

در گام بعدی با کیف پول‌های ارز دیجیتال آشنا می‌شوند و نحوه استفاده از آن ها را می‌آموزند و علاوه بر این با بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال نیز آشنا می‌شوند. معرفی بهترین صرافی‌های داخلی یکی دیگر از مباحث آموزشی در دوره آموزش ارز دیجیتال پارسیان بورس است که به صورت کامل با صرافی‌های داخلی ارز دیجیتال آشنا می‌شوید و می‌توانید به خرید و فروش ارز های دیجیتال در این بسترها بپردازید.

00:00
00:00
1x
0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x 1.75x 2x

نوع برگزاری: آنلاین و غیرحضوری

مدت آموزش: 35 ساعت ویدئوی آموزشی

آپدیت رایگان + ویدئو های کمک آموزشی

پشتیبانی 3 بُعدی همیشگی و رایگان

جلسات ترید هفتگی

مدرک فنی‌و‌حرفه‌ای (قابل ترجمه و بین المللی)

chart

برنامه آموزشی دوره غیر حضوری آموزش‌ ارز دیجیتال در تهران

دوره جامع
آموزش ارز دیجیتال
در تهران

teachers

مدرسیــن این دوره
چه کسانی هستنــد؟

t1

مهندس مجید سالاری

کارشناس بازار ارزهای دیجیتال
مدرس و تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال
t3

مهندس علی پهلوانلو

معامله‌گر بازار فارکس و بورس بین‌الملل
مدرس و تحلیلگر تکنیکال بازارهای مالی
comments

نظرات دانش آموختگان دوره ارز دیجیتال

شرکت کنندگان دوره های پارسیان بورس
آقای تنومند
دانش آموخته دوره جامع آموزش ارز دیجیتال
00:00
00:00
1x
0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x 1.75x 2x
Vector 1
شرکت کنندگان دوره ارز دیجیتال
آقای دیده کار
دانش آموخته دوره جامع آموزش ارز دیجیتال
00:00
00:00
1x
0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x 1.75x 2x
Vector 1
شرکت کنندگان دوره های پارسیان بورس
آقای هوشیار
دانش آموخته دوره جامع آموزش ارز دیجیتال
00:00
00:00
1x
0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x 1.75x 2x
Vector 1
00:00
00:00
1x
0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x 1.75x 2x
flag

ارائه مدرک فنی و حرفه ای و آکادمی پارسیان بورس

پس از پایان دوره آموزش‌ ارز دیجیتال در تهران دانش پذیران می توانند با قبولی در آزمون سازمان فنی و حرفه ای کشور، گواهینامه رسمی و قابل ترجمه “معامله گری ارز های دیجیتال” فنی و حرفه ای را دریافت نمایند.

 • گواهینامه شرکت در دوره آموزشی
 • گواهینامه قبولی در دوره آموزشی
 • گواهینامه مهارت سازمان فنی و حرفه ای
مدارک معتبر پارسیان بورس

ثبت نام در دوره
غیرحضوری

35 ساعت آموزش ویدئویی

پشتیبانی ویژه و نامحدود

۳,۱۸۰,۰۰۰ تومان
تومان
اطلاعات فرم را به درستی پر نمایید.
ثبت‌نام در دوره

درخواست مشاوره
دوره غیرحضوری

35 ساعت آموزش ویدئویی

پشتیبانی ویژه و نامحدود

ثبت‌ درخواست
رزرو شما با موفقیت انجام شد
faq
سوالات متداول

آیا در دوره آموزش‌ ارز دیجیتال در تهران ترید ارز های دیجیتال هم آموزش داده می‌شود؟

آموزش کامل سایت بین المللی کوکوین (KuCoin) یکی دیگر از مراحل آموزش‌های این مجموعه است که به صورت کامل به آموزش نحوه معامله و واریز و دریافت پول از این وب سایت پرداخته می‌شود. در کلاس ارز دیجیتال تهران به این موضوع پرداخته می‌شود.

یکی از اصلی‌ترین مباحثی که در کلاس های آموزش ارز دیجیتال پارسیان بورس به آن پرداخته می‌شود آموزش روش های تحلیل بازار است، به این صورت انواع تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و پرایس اکشن به صورت کامل به افراد معرفی می‌شود تا بتوانند از طریق این تحلیل‌ها به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازند.

شناخت روش‌های کسب درآمد از این بازار و ارز های دیجیتال یکی دیگر از مباحث مهم پارسیان بورس است. نحوه مدیریت سرمایه نیز یکی دیگر از مهم ترین مواردی است که در این کلاس‌های آموزشی به آن پرداخته می‌شود.

آموزش ارز دیجیتال در مشهد | آکادمی پارسیان بورس

آشنایی با وب سایت تریدینگ ویو برای تحلیل تکنیکال هم جزو مهم ترین آموزش های کلاس پارسیان بورس است که به صورت کامل نحوه استفاده از این وب‌سایت را خواهید آموخت. مدیریت سرمایه و ژورنال نویسی و همین طور سبدچینی پروتفوی و داشتن درآمد دلاری جزو موضوعات مهمی است که در آموزش‌ ارز دیجیتال در تهران به آن پرداخته شده است.

آموزش ارز دیجیتال تهران به صورت حرفه‌ای توسط تیم این مجموعه انجام می‌شود و شما می‌توانید به راحتی با استفاده از آموزش‌های گفته شده نتایج مورد نظر خود را به دست بیاورید و کسب درآمد کنید. سرفصل‌های این دوره شامل موارد فوق است که در دوره آموزش‌ ارز دیجیتال در تهران تمام این موارد به صورت کامل توضیح داده شده است.

با آموزش‌ ارز دیجیتال در تهران پارسیان بورس، سرمایه خودتان را چند برابر کنید!

آموزش ارز دیجیتال در تهران پارسیان بورس بهترین یاری کننده شما در سفر طولانی ارزهای دیجیتال خواهد بود. امروزه دنیای تجارت مدرن شده است و دیگر تجارت مانند قبل نیست، روش­ هایی جدید برای تجارت بوجود آمده است که با پلت­فرم­ هایی مانند اینترنت، موبایل، کیف پول­ های ارز دیجیتال و… در ارتباط است.

این تجارت­‌ها بسیار سریع­تر، راحت­تر و خلاقانه­‌تر انجام می­‌شوند. همانطور که گفته شد ارز دیجیتال یکی از شناخته شده ­ترین اشکال این نوع تجارت است. از ویژگی­ های ارز­های دیجیتال می­‌توان به غیرمتمرکز بودن آنها اشاره کرد که یکی از مهمترین ویژگی­ هایشان است. غیر­ متمرکز بودن ارز­های دیجیتال یعنی هیچ نهاد، دولت و گروهی نمی­‌تواند این بازار­های مالی را کنترل کند. برای آشنایی بیشتر با ارز دیجیتال و مهم­ترین نکات راجع به آن با سایت پارسیان بورس همراه باشید.

ارز دیجیتال و یا کریپتوکارنسی چیست؟

کریپتوکارنسی نام دیگر ارز دیجیتال است که یک شکل متفاوت و مدرن از پول دیجیتال می­‌باشد. این شکل برپایه رمزنگاری­ هایی ایجاد شده است که از هرگونه تقلب و کلاهبرداری در این نوع بازار­ها جلوگیری می­‌کند.

همانطور که گفته شد یکی از مهم­ترین ویژگی­‌های این بازار مالی، دسترسی نداشتن دولت­‌ها و نهاد­های مختلف به آن است. ارز­های دیجیتال قابلیت معامله یعنی خرید و فروش دارند. شما همچنین می‌توانید این پول را با یکدیگر بدون نیاز به هیچ واسطه­ منتقل کنید.

جالب است بدانید که شناخته شده‌ترین و اولین رمز ارزی که منتشر شد بیت کوین است. در سال 2008 بود که بیت کوین منتشر شد و در سال 2009 اولین سکه­ ها (کوین ها) از این رمز ارز مهم استخراج شد. برای آشنایی بیشتر با رمز ارز­ها و نحوه کار با آنها با ما همراه باشید.

نحوه کار با ارزهای دیجیتال

شما برای خرید و فروش ارز های دیجیتال باید چند مرحله را انجام دهید. این مراحل مربوط به نصب و یا فعالسازی صرافی­ ها با انجام احراز هویت است. با سایت پارسیان بورس همراه باشید تا با این مراحل آشنا شوید.

 • نصب یک کیف پول مطمئن
 • پیدا کردن صرافی معتبر برای خرید و فروش
 • احراز هویت و آماده سازی صرافی
 • شروع خرید و فروش ارز­های دیجیتال

نصب یک کیف پول ارز دیجیتال مطمئن

شما برای نگهداری از ارز­های دیجیتالی که می­‌خرید احتیاج به یک کیف پول دارید تا ارز­های دیجیتال را به آنجا منتقل کنید. کیف پول شما مانند حساب بانکی­ تان است که شما پول خود را در آن قرار می‌‎دهید و بانک مسئول محافظت از آن است.

کیف پول­‌ها انواع مختلف و همینطور ویژگی­‌های متفاوتی دارند. کیف پول­‌ها نرم افزارهایی هستند که شما در قبال داشتن آنها هیچ هزینه­‌ای لازم نیست که پرداخت کنید. شما می­‌توانید این نرم افزارها را به راحتی بر روی گوشی­‌های اندروید و ios نصب کنید.

اگر هم از طریق کامپیوترهای شخصی می­‌خواهید فعالیت کنید باید نسخه­‌ی کامپیوتر کیف پول مورد نظر را به راحتی دانلود کنید و از آن استفاده کنید. همچنین شما می­‌توانید بر روی وب، کیف پول داشته باشید. کیف پول­‌هایی وجود دارد که شما به راحتی می­‌توانید از طریق مرورگرهایی مانند کروم به آنها وصل شوید.

اما اگر می‌خواهید که جایی غیر فضای مجازی، ارزهای دیجیتال خود را قرار دهید می­‌توانید کیف پول فیزیکی خریداری کنید. مسلماً قیمت کیف پول­­ های فیزیکی بالاتر است. بهتر است بدانید که در بین کیف پول­‌های مجازی Trust Wallet تا اکنون بیشترین نصب در جهان را داشته است. توجه کنید که این کیف پول فقط موبایل را پشتیبانی می­‌کند.

پیدا کردن صرافی معتبر برای خرید و فروش

بعد از اینکه یک کیف پول معتبر را برای نگهداری ارزهای دیجیتال خود تهیه کرده­‌اید باید به فکر پیدا کردن یک صرافی معتبر برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال باشید. توجه داشته باشید که امروزه کلاهبرداری­ های زیادی در این حوزه صورت می­‌گیرد پس از یک صرافی معتبر خریداری کنید.

شما می­‌توانید برای خرید و فروش ارز دیجیتال به دو نوع صرافی مراجعه کنید. این صرافی­‌ها، صرافی ­های ایرانی و خارجی هستند.

اگر ساکن ایران هستید می­‌توانید به راحتی با کارت بانکی خود و از طریق یک صرافی ایرانی، ارز­های دیجیتال را بخرید و در همان جا نیز بفروشید. صرافی­ های ایرانی برای کاربران ایرانی راحت ­تر است زیرا هم فارسی هستند و هم شما دیگر نیاز به تبدیل ریال به دلار ندارید.

اما اگر به دلیل­‌های متفاوت می­‌خواهید از صرافی­ های خارجی استفاده کنید باید از کارت­‌های اعتباری بین المللی مانند مسترکارت، ویزا و… استفاده کنید که مطمئناً خرج­ های بیشتری برای شما به وجود می ­آورند. اما یک روش دیگر نیز وجود دارد که شما می­‌توانید بدون خرید کارت­ های بین ­المللی، در صرافی ­های خارجی خرید و فروش کنید.

انتقال ارز­های دیجیتال

در اینطور موارد شما باید یک صرافی ایرانی و یک صرافی خارجی داشته باشید. این گونه در صرافی ایرانی اقدام به خرید دلار یا تتر می­ کنید. دلارها یا تتر های خریداری شده را به صرافی خارجی­ تان منتقل می‌کنید زیرا ریال را صرافی­ های خارجی پشتیبانی نمی­‌کنند. بعد از انتقال دلار به صرافی خارجی می­‌توانید خرید و فروش را انجام دهید.

البته این انتقال بدون هزینه نیست و صرافی انتقال دهنده کارمزد کمی را از دارایی در حال انتقال کم می­‌کند. برای انتقال دارایی بین دو صرافی شما باید چند مرحله را بگذرانید که برای کسب اطلاعات بیشتر و یادگیری نحوه انتقال ارز­های دیجیتال می­‌توانید به مقاله­ های دیگر مربوط به ارز دیجیتال پارسیان بورس مراجعه کنید.

احراز هویت و آماده سازی صرافی ایرانی ارز دیجیتال

قطعاً بدون مدرک نمی­‌توانید در صرافی ­ها خرید و فروش کنید. مخصوصاً صرافی­ های ایرانی که بر روی احراز هویت بسیار حساس هستند و شما باید با ارسال تصویر از خودتان و یا از مدارک شناسایی تان، هویت خود را برای صرافی مورد نظر شفاف کنید.

شما در مرحله اول می­‌توانید قیمت­ های هر ارز دیجیتال را نگاه کنید و از تغییرات لحظه­ ای آن آگاه شوید ولی برای خرید و فروش در صرافی­ های ایرانی حتماً باید تصاویر مدارک شناسایی خود مانند کارت ملی و یا کارت بانکی را برای صرافی بفرستید.

احراز هویت در صرافی­‌های خارجی

اما در صرافی­ های خارجی احراز هویتی برای شما وجود ندارد و شما می­‌توانید به راحتی خرید و فروش انجام دهید. اما یک نکته وجود دارد و آن این است که تا وقتی برای شما احراز هویتی وجود ندارد که شما مبلغ اندکی را در این بازار داشته باشید.

ولی وقتی شما با یک دارایی بسیار زیاد و غیر معمولی قصد فعالیت در این بازار­ها را داشته باشید قطعاً از شما می­‌خواهد که احراز هویت کنید تا هویت شما شناخته شود. این احراز هویت با پاسپورت انجام می­‌شود. پاسپورت­ های ایرانی به دلیل وجود تحریم­ های گوناگون معمولاً از سوی صرافی ­های خارجی تایید نمی­ شوند.

شروع خرید و فروش ارز­ های دیجیتال

بعد از احراز هویت شما در صرافی مورد نظر، قابلیت خرید و فروش برای شما فعال می­‌شود و شما می‌توانید هر ارز مورد نظر را بخرید و یا هر ارزی که دارید با به فروش برسانید. خرید و فروش بین شما و کاربران واقعی صورت می­‌گیرید.

در صرافی­ های ایرانی شما می­‌توانید کارت بانکی خود را به صرافی مورد نظر وصل کنید و از آنجا کیف پول خود را شارژ کنید تا بتوانید برای خرید ارز­های دیجیتال استفاده کنید. اما همانطور که بالاتر گفته شد در صرافی­ های خارجی شما باید از روش انتقال کمک بگیرید.

اما جالب است بدانید که هرچه تا الان خواندید تنها یک قطره از دریای ارز دیجیتال است. هیچ سایتی وجود ندارد که بتواند برای شما تمام موضوع ارز دیجیتال را بیان کند. شما قطعاً برای پیشرفت باید در دوره­ های حضوری یا آنلاین شرکت کنید. با ما همراه باشید تا با یک دوره غیر حضوری و آنلاین بسیار عالی آموزش ارز دیجیتال در تهران آشنا شوید.

آموزش ارز دیجیتال در تهران آکادمی پارسیان بورس

اگر شما هم می­‌خواهید که سرمایه خود را چند برابر کنید و هر روز به اهداف خود نزدیک­تر شوید باید در دوره آموزش‌ ارز دیجیتال در تهران پارسیان بورس شرکت کنید. این دوره، بهترین دوره غیر حضوری آموزش‌ ارز دیجیتال در تهران است که هم اکنون می­‌توانید در آن شرکت کنید.

آموزشگاه ارز دیجیتال در تهران شاید زیاد باشد اما ما به شما این تضمین را می­‌دهیم که بهترین آموزشگاه کریپتوکارنسی آموزش‌ ارز دیجیتال در تهران، آکادمی پارسیان بورس است. برای تهیه دوره آموزش تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال، آموزش بازار ارز دیجیتال در تهران می­‌توانید از سایت آکادمی پارسیان بورس اقدام نمایید.

دوره آموزش‌ ارز دیجیتال در تهران پارسیان بورس قطعاً بهترین دوره آموزش ارز دیجیتال در تهران است که شما می­‌توانید با شرکت در این دوره از فواید بسیار زیادی بهره ­مند شوید. در ادامه با بعضی از این فواید آشنا خواهید شد.

مهم­ ترین ویژگی­ های دوره ارز دیجیتال پارسیان بورس

اساتید دوره آموزش‌ ارز دیجیتال در تهران همگی مربیان رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور هستند و به شما تمام تکنیک­‌های ارز دیجیتال را یاد خواهند داد. به دلیل غیر حضوری بودن این دوره، دیگر نگران به خطر افتادن سلامتی خود نباشید و آکادمی پارسیان بورس راه یادگیری ارز­های دیجیتال را برای شما هموار ساخته است. در پایان این دوره پس از قبول در آزمون سازمان فنی و حرفه ای به شما مدرک بین المللی “معامله گری ارز های دیجیتال” اعطا می‌گردد.

آکادمی پارسیان بورس دارای مشاوران مجرب زیادی است. پس اگر شما به مشاور سرمایه گذاری در تهران نیازمند شدید کافیست با مشاوران آکادمی پارسیان بورس ارتباط برقرار کنید.

کلام پایانی درمورد دوره آموزش‌ ارز دیجیتال در تهران پارسیان بورس

دوره آموزش‌ ارز دیجیتال در تهران پارسیان بورس تا الان موفق ­ترین دوره را در تهران داشته است. افرادی که در این دوره حضور داشته­ اند اکنون بسیار موفق هستند و باعث افتخار آکادمی پارسیان بورس نیز شدند.

شما هم می­‌توانید جزء افرادی باشید که با یک سرمایه اندک، تمام قله ­های ثروت را پشت سر بگذارید. فقط باید علم بازار­های ارز دیجیتال را به خوبی یاد بگیرید. از همراهی شما عزیزان با آکادمی ارز دیجیتال پارسیان بورس بسیار ممنونیم.

اطلاعات دوره آموزش ارز دیجیتال در تهران
⭐شیوه برگزاری غیر حضوری
⏳مدت آموزش 35 ساعت
⏱پشتیبانی دوره همیشگی و رایگان
🧑‍🏫اساتید دوره مهندس علی پهلوان و مهندس مجید سالاری

ثبت نام در دوره
غیرحضوری

35 ساعت آموزش ویدئویی

پشتیبانی ویژه و نامحدود

۳,۱۸۰,۰۰۰ تومان
تومان
اطلاعات فرم را به درستی پر نمایید.
ثبت‌نام در دوره

درخواست مشاوره
دوره غیرحضوری

35 ساعت آموزش ویدئویی

پشتیبانی ویژه و نامحدود

ثبت‌ درخواست
رزرو شما با موفقیت انجام شد

10 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام روزتون بخیر می خواستم بدونم من تازه می خوام ارز دیجیتال رو یاد بگیرم.می خواستم بدونم پکیج آموزشی شما، میتونه به من کمک کنه تا وارد بازار بشم؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   29 آذر 1400 12:22

   ممنون از نظر ارزشمندتون، آکادمی پارسیان بورس با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور و بهره مندی از با تجربه ترین مدرسین بازار های مالی و همچنین داشتن سابقه ای چند سال در این حوزه توانسته است در میان انواع موسسات آموزشی تراز علمی بالاتری کسب کند و افراد و تریدر های حرفه ای به بازار ارز دیجیتال معرفی کند. در دوره های آموزش آنلاین ارز دیجیتال، مبانی اولیه ارز دیجیتال تا ترید و تحلیلی های تکنیکالی قوی به صورت کاملاً حرفه ای آموزش داده می‌شود. و این اطمینان را به شما می دهیم که پس از پایان دوره می توانید در بازار ارز دیجیتال با خیال راحت به معامله بپردازید و سود آوری داشته باشید.

   پاسخ
 • سارینا
  25 دی 1400 12:57

  سلام
  وقت به خیر
  متشکر از تیم حرفه ای پارسیان بورس
  امکانش هست یک راه ارتباطی قرار بدید تا بتونم به صورت تلفنی با تیم شما در ارتباط باشم

  پاسخ
  • مهدی مهران
   25 بهمن 1400 12:17

   درود بر شما شما با شماره گیری 051-38481708 می توانید به صورت تلفنی با ما در ارتباط باشید. همچنین در اینستاگرام با آی دی https://instagram.com/Parsian_Bourse سوالات خود را در این باره بپرسید.

   پاسخ
 • حسن قمصری
  18 بهمن 1400 10:00

  سلام من هیچی درباره ارز های دیجیتال نمی‌دونم و حتی خرید و فروش و کیف پول ایناشو هیچ کدوم رو نمی‌دونم باید چه بسته آموزشی بخرم که همه چی رو بهم یاد بده و بتونم حرفه ای خرید فروش ارز دیجیتال و بیت کوین کنم چون شرایط مالی خوبی ندارم

  پاسخ
  • مدیر سایت
   25 بهمن 1400 12:16

   سلام جناب قمصری عزیز، در دوره های آموزش ارز دیجیتال آکادمی پارسیان بورس، صفر تا صد مباحث ارز دیجیتال از مفاهیم پایه تا ترید کردن به صورت کاملا حرفه ای آموزش داده میشود و نیازی به دانش قبلی راجع به دنیای ارز های دیجیتال از جانب دانشجویان نیست.

   پاسخ
 • علیرضا
  20 تیر 1401 12:54

  تنها مشکل حضوری نبودنه.چون گاها سوالاتی پیش میاد که حضوری میشه پرسید.و یا حضوری روی نمودار نشان داد.برای خود من فکر کنم سخت باشه.چون همیشه سوالات به ذهنم میرسه.

  پاسخ
  • کارشناس سایت
   23 مرداد 1401 12:14

   درود بر شما علیرضا عزیز در دوره های آنلاین ارز دیجیتال در تهران آکادمی پارسیان بورس، شما کاملا به صورت عملی دوره رو میگذرونید و هر ساعت از شبانه روز قادر خواهید بود که سوالاتتون رو از اساتید مجموعه بپرسید و خیالتان از بابت حرفه ای آموزش دیدن راحت باشد.

   پاسخ
 • سید سهیل حجازی
  19 مرداد 1401 14:52

  واقعا مشود از این راه امورات زندگی را در بی اوریم یا این هم یه خورده دیگه دولت دست میزاره روش و جمع میشه؟تورو به خدا راست میگین یا این هم سرکاریه بدون وصل شدن به بازار جهانی فکر نمیکنم بشه از این کارها چیزی دراورد درسته؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   19 مرداد 1401 15:21

   درود بر تو سهیل عزیز، بله تکنولوژی رو به پیشرفت است و تمام کسب و کار ها دارند به سمت حوزه بلاکچین و ارز های دیجیتال گرایش پیدا می کنند. چون هم امن است و هم محدودیت های انتقال ارز را کاملا پوشش داده است و مانعی برای تبادلات دلاری بین اشخاص کشور های مختلف ندارد و اینکه بازار های ارز دیجیتال جهانیست و هیچگونه دخل و تصرفی در آن نمیتوان کرد، فقط تحلیل ها و استراتژی های دقیق شماست که شما رو به سود یا ضرر می رساند.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید