video cover min
دوره آمــوزشـــی
فست ترید (Fast Trade)
video cover min

نوع دوره: غیرحضوری

آپدیت های ماهانه

پشتیبانی یکساله

چک لیست استراتژی های معاملاتی

بلیط رایگان وبینار انضباط فردی پیشرفته

با یادگیری مهارت ترید، مدیریت سرمایه و روانشناسی ترید، رویای درآمد دلاری را به خاطره خود تبدیل می‌کنید.

۹۹۰,۰۰۰
۹۹۰,۰۰۰
image 3

یک بار برای همیشه مجهز به استراتژی کامل معاملاتی شوید و پس از یک هفته، لذت رسیدن به درآمد دلاری را تجربه کنید.

منظور از استراتژی کامل، آموزش دو استراتژی ترید حرفه‌ای، آموزش مدیریت سرمایه و روانشناسی نوین فردی است.

تاکنون تجربه‌اش نکردید!
image 6
  • با دو استراتژی معاملاتی مکانیکی، در هر بازاری، چه ارزهای دیجیتال و چه فارکس می‌توانید به سادگی ترید کنید.
  • روانشناسی ترید اصولی دارد که اگر رعایت نشود، هیچ‌گاه به سود مستمر نخواهید رسید؛ حتی پس از یادگیری بهترین استراتژی جهان!
  • آموزش مدیریت سرمایه اصولی، حتی برای پاس کردن چالش های پراپ را در اختیارتان قرار می‌دهیم.
Group 764

آنچه آموزش خواهید دید…

Group 401213
Group 401127
استراتژی معاملاتی با دو سبک متفاوت
Group 401127
مدیریت سرمایه پیشرفته
Group 401213 1
روانشناسی ترید پریمیوم
Group 764 1

مخاطب این
دوره آمـــــوزشی
شما هستید اگر …

  • به دنبال یک استراتژی برای همیشه هستید و از تست کردن استراتژی های مختلف خسته شده‌اید.
  •  می‌خواهید در چالش های پراپ به مرحله ریل و برداشت برسید.
  • در روانشناسی ترید مانند یک تریدر فوق ستاره رفتار کنید و بر روان خود مسلط شوید.
  • در هر بازاری تحلیل و ترید می‌کنید؛ طلا، نفت، یورو، بیت کوین، اتریوم و حتی سهام داوجونز آمریکا

آموزش ببینید، تمرین کنید، چالش حساب پراپ تان را
به سادگی پاس کنید و به برداشت درآمد دلاری برسید.

Group 764

۳ ویژگی بی‌همتا در این دوره آموزشی

در این دوره آموزشی 3 ویژگی بی‌نظیر و تکرار نشدنی وجود دارد که باعث شده است یکی از خاص ترین دوره های آموزشی ما باشد.

image 7

ویژگی اول: دو استراتژی مکانیکی برای پاس کردن چالش های پراپ

در این دوره آموزشی دو استراتژی کامل به شما آموزش می‌دهیم. وین ریت هر دو استراتژی معاملاتی بیش از 70% است. هر دو استراتژی آموزشی به همراه بک تست و بررسی موقعیت های متفاوت در بازار به شما آموزش داده می‌شود. منظورمان از استراتژی مکانیکی این است که در شرایط مختلف، شما یک انتخاب واحد دارید و جای هیچ شکی برای ورود به معامله برای شما باقی نمی‌گذارد.

icon upload

ویژگی دوم: آپدیت های ماهانه به مدت یک سال

پس از پایان هر ماه براساس دو استراتژی آموزش داده شده، چارت قیمت بر روی یک ارز خاص تحلیل می شود تا شما تمام فرصت های ورود به معاملات براساس این دو استراتژی را بررسی کنید. همچنین این آپدیت های ماهانه باعث می‌شود تا میزان تسلط شما به استراتژی بیشتر شود و شما هم مانند اساتید فرصت های بازار را شکار کنید.

icon idea 1

ویژگی سوم: متفاوت ترین آموزش روانشناسی ترید در ایران 

برای اولین بار در ایران شما در آموزش های روانشناسی ترید، با ساختار مغز خود آشنا می‌شوید. نسبت به مسئولیت ها و وظایف هر قسمت از مغز خود آگاه می‌شوید. به قوانین مغز برای یادگیری و افزایش مهارت در ترید کردن مسلط می‌شوید و به کمک تکنیک ها و تمرین هایی که به شما آموزش داده می‌شود، قدم به قدم به روان و احساسات خود مسلط خواهید شد. طوری که به کنترل روان و آرامش خود، برای همیشه افتخار می‌کنید.

Group 764

با تهیه این دوره آموزشی چه
مواردی دریافت خواهید کرد؟

image 8 2

فیلم آموزش استراتژی‌های مکانیکی و پیشرفته

image 8 1

فیلم آموزش مدیریت سرمایه پیشرفته

image 8

فیلم آموزش مدیریت سرمایه مخصوص حساب پراپ

image 8 6

10 پادکست آموزشی اختصاصی روانشناسی ترید

image 8 4

فیلم آپدیت های ماهانه استراتژی های معاملاتی

image 8 3

چک‌لیست استراتژی‌های معاملاتی، ورود درست‌ و مطمئن

Group 764 1

سوالات متداول

برای تهیه این دوره 3 دلیل اساسی وجود دارد. اول اینکه در کمترین زمان ممکن دو استراتژی ترید یاد میگیرید. دلیل دوم این است که با آموزش و تمرین نکات و تکنیک هایی که گفته شده است، به صورت همزمان از تجربه این اساتید استفاده می کنید، بدون اینکه بخواهید بهای تجربه و سعی و خطا را بپردازید. دلیل سوم این است که این دوره به مدت 6 ماه آپدیت میشود و هرماه موقعیت های معاملاتی که طبق استراتژی به شما فرصت ورود و ترید داده است را باهم بررسی میکنیم تا مطمئن شویم شما به این آموزش و استراتژی ها مسلط شده‌اید. 

آکادمی پارسیان بورس با بیش از 4 سال سابقه فعالیت درخشان در بازارهای مالی و داشتن مجوز های رسمی از فنی و حرفه‌ای یک مرجع مهم در پرورش و آموزش بازارهای مالی به علاقه مندان است. ما در پارسیان بورس تاکنون بیش از 3000 دانشجو موفق را آموزش و حمایت کرده‌ایم. افتخار میکنیم که دانشجویان ما نتایج بسیار درخشانی کسب میکنند.

ما به شما تضمین میدهیم که آموزش هایی که ارائه شده است، ساده، کاربردی و 100% نتیجه بخش است. اگر به آموزش ها به چشم یک شاه کلید نگاه کنید، تمرین کنید و همگام با اساتید پیش بروید، به شما تضمین میدهیم که به سود خواهید رسید. اما یکی از بارزترین ویژگی های انسان های موفق و ثروتمند، این است که مسئولیت تمامی اتفاقات زندگی شان را برعهده می گیرند. به همین دلیل میتوانند با تکیه بر اراده و تلاش خود به دستاوردهای بزرگی برسند. این قاعده برای تریدرهای بزرگ و موفق هم صدق میکند. قبل از شروع به خودتان تعهد بدهید که تمام تلاش خود را به مدت یک هفته به کار می گیرید و سپس اولین جلسه آموزشی را شروع کنید.

اگر جز مخاطبان این دوره آموزشی نیستید، علاقه‌ای به کسب درآمد یا سرمایه گذاری در بازارهای مالی ندارید و یا تعهد کافی برای انجام تمرینات این دوره آموزشی را در خود نمی بینید، این دوره آموزشی برای شما مفید نخواهد بود. 

به شما تبریک میگوییم که به تازگی به جمع تریدرهای ایرانی پیوسته اید. اکنون 2 انتخاب دارید. میتوانید ماه ها و سال ها در بازارهای مالی سعی و خطا کنید، مبالغی از پولتان را ضرر کنید و از دست بدهید تا به نتیجه برسید. میتوانید از همین حالا با استفاده از تکنیک ها و استراتژی های آموزش داده شده ، جلو ضرر خود را گرفته و به سود در بازارهای مالی برسید. محتوا دوره کاملا کاربردی و مناسب برای تریدرها با تجربیات متفاوت است. نیازی نیست شما برای استفاده از محتوا این دوره حتما سال ها ترید کرده باشید.

پس از خرید، بلافاصله فایل های آموزشی در اختیار شما قرار میگیرد تا آموزش خود را شروع کنید. در پایان هر میلادی ویدیو بررسی موقعیت های معاملاتی ماه توسط اساتید ضبط و در اختیار شما قرار داده میشود. این ویدیوها در پنل شما بارگذاری شده و میتوانید از آن ها به راحتی استفاده کنید. توجه داشته باشید که آپدیت هایی که در اختیار شما قرار می گیرد، تحلیل چارت های قیمتی توسط استراتژی های آموزش داده شده است.

یکبار برای همیشه کسب درآمد دلاری را شروع کنید
و از این تصمیم به خودتان افتخار کنید!

5
طراحی و توسعه توسط