سرمایه گذار حرفه ای پاییز ۹۸ – کد ۱۶

سرمایه گذار حرفه ای پاییز ۹۸ – کد ۱۶

سرمایه گذار حرفه ای پاییز ۹۸ – کد ۱۶ : دوره سرمایه گذار حرفه ای در بورس که در آکادمی پارسیان بورس برگزار می شود، دوره ای کاملا تخصصی و کاربردی می باشد که حاصل پژوهش و تجربه چندین ساله اساتید آکادمی پارسیان بورس در بورس ایران است و هر فرد برای حرفه ای شدن در بورس و کسب بهره مناسب می بایست این مطالب را آموزش دیده باشد. پس از گذراندن این دوره پشتیبانی دائمی اساتید همواره در جریان خواهد بود تا فرد بتواند بصورت کاملا مستقل در بازار بورس به خوبی کسب سود نماید.

 

 

این دوره شامل ۴ بخش تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال، رفتار شناسی بازار و مدیریت سرمایه می باشد. با یادگیری علم تحلیل بنیادی فرد می تواند ارزش سهام یک شرکت را برآورد کند و بر این اساس اقدام به خرید یا فروش آن سهم نماید و همچنین با استفاده از استراتژی بنیاد برتر بهترین شرکت های بورسی را از لحاظ بنیادی در دسترس داشته باشد. با یادگیری علم تحلیل تکنیکال فرد می تواند با استفاده از استراتژی های مختلف خرید در سقف و خرید در کف زمان مناسب ورود را تشخیص دهد.

سرمایه گذار حرفه ای پاییز 98 - کد 16 | آموزش تخصصی بورس در مشهد | کلاس بورس در مشهد | آموزش تحلیل بنیادی در مشهد | آموزش تحلیل تکنیکال در مشهد | ثبت نام کد بورسی رایگان | پارسیان بورس

آکادمی تخصصی پارسیان بورس مرکز آموزش بورس در مشهد

برگزاری کلاس های بورس در مشهد

برگزاری دوره های آنلاین بورس

مشهد ، خیابان راهنمایی ، برج تجاری-اداری سلمان ، طبقه ۱۱ واحد ۶

سرمایه گذار حرفه ای پاییز ۹۸ – کد ۱۶

اینستاگرام پارسیان بورس

 

برای ارتباط با ما می توانید از طریق صفحه زیر اقدام کنید. کافیست روی لینک زیر کلیک کنید تا به صفحه تماس با ما منتقل شوید و از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید تا اطلاعی کامل در مورد دوره های آموزشی مختلف پیدا کنید.

تماس با ما