کد مورس همستر کامبت
آکادمی پارسیان بورس
آکادمی پارسیان بورس

کد مورس همستر کامبت امروز ۱۷ تیر + آموزش نحوه استفاده

کد مورس همستر امروز ۱۷ تیر به صورت زیر است: FIAT

F: ..-.

I: ..

A: .-

T: –

نحوه وارد کردن کد مورس همستر کامبت

  1. پس از ورود به بازی در قسمت بالای صفحه بر روی گزینه Daily cipher بزنید. با این کار دایره پشت تصویر همستر قرمز خواهد شد.
  2. برای هر نقطه (.) یک بار روی صفحه بزنید و سریع دستتان را بردارید. برای هر خط (-) هم یک بار روی صفحه بزنید و چند لحظه دستتان را نگه دارید.
  3. پس از اینکه تمام کدهای حروف کلمه مورد نظر آن روز را وارد کردید جایزه یک میلیونی شما در صفحه نمایان می شود. دقت کنید کدهای مورس را به درستی بزنید در غیر این صورت حروف ظاهر شده قبلی پاک خواهد شد و مجبور خواهید بود آنها را دوباره وارد کنید.

کد مورس همستر کامبت چیست؟

کدهای مورس همستر کامبت که به صورت روزانه منتشر می شوند یکی از روش های کمکی برای تسریع در افزایش تعداد سکه ها در بازی همستر است. این کدها تنها 24 ساعت اعتبار دارند که با وارد کردن آنها می توانید هر روز 1,000,000 سکه دریافت کنید. برای اطلاع یافتن از کد مورس همستر کامبت هر روز، کافی است همانروز به این سایت مراجه کنید. ما به صورت روزانه کدهای جدید را برای شما قرار می دهیم.

شاخص بورس ۱۵۴۷ واحد رشد کرد
ادامه

مقاله‌های پیشنهادی


با تکمیل فرم زیر، می‌توانید نسبت به کسب اطلاعات بیشتر و پیش‌ثبت‌نام در دوره اقدام نمایید. همکاران ما در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

Hidden

آکادمی پارسیان بورس
ثبت دیدگاه
ارسال دیدگاه
هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است
طراحی و توسعه توسط