دوره جامع سرمایه گذاری حرفه ای در بورس

دوره جامع آموزش بورس در مشهد

(آموزش بورس از صفر تا صد + پشتیبانی ویژه)

دوره جامع سرمایه گذاری حرفه ای در بورس، نتیجه سال ها فعالیت حرفه ای در بازار سرمایه و حوزه آموزش بورس در مشهد و برگرفته از دانش و تجربه تیم آموزشی آکادمی پارسیان بورس است. در پایان دوره سرمایه گذار حرفه ای شما تمامی مهارت های حرفه ای مورد نیاز برای سرمایه گذاری در بورس را فرا می‌گیرید.

چرا آموزش تخصصی در بورس مهم است؟

اگر به توزیع ثروت در جهان نگاه کنیم، آمار و ارقام بسیار عجیبی را خواهیم دید! نیمی از ثروت در دست تنها ۱% از مردم متمول دنیاست و در آن سو، ۷۰% از مردم در مجموع تنها صاحب ۳% از ثروت موجود هستند! توزیع نامتقارن فوق در سایر فعالیت‌ها و حوزه‌ها هم دیده می‌شود از جمله در بورس. در بورس هم ۱۰% از برترین‌ها، صاحب ۹۰% از سودها می‌شوند. اما چرا چنین است؟ چه عاملی باعث موفقیت برنده ها در بازار بورس است؟

مهم‌ترین عاملی که در بورس باعث موفقیت برنده‌ها می‌شود این است که این افراد نسبت به علت تغییرات بازار کاملا آگاه هستند و می‌توانند بهترین تصمیم را در هر شرایطی از بورس برای حفظ و رشد سرمایه خود اتخاذ نمایند.

ما در آکادمی پارسیان بورس با داشتن سابقه برگزاری بیش از ۵۰ دوره آموزشی و بهره گیری از اساتید مجرب و حرفه ای در حوزه بازار بورس، برگزار کننده دوره جامع و تخصصی آموزش بورس در مشهد به صورت حضوری و آنلاین در سراسر کشور هستیم و شما را برای رسیدن به سطح حرفه ای و کسب سودآوری مستمر در بورس یاری می نماییم.

صفر تا صد آموزش سرمایه گذاری حرفه ای در بورس بدون نیاز به هیچ پیش زمینه ای

کلاس حضوری آموزش بورس در مشهد

سرفصل های دوره جامع آموزش بورس :

تحلیل بنیادی       |       تحلیل تکنیکال       |       رفتار و روانشناسی بازار       |          مدیریت سرمایه و ریسک

 • تحلیل بنیادی و دوره های تخصصی آموزش بورس در مشهد

آموزش تحلیل بنیادی، راز موفقیت سرمایه گذاران باهوش

ما در آکادمی پارسیان بورس با فعالیت چند ساله در بورس و آموزش آن به سرمایه گذاران جدید، علت ضعف افراد را در درک درست از خرید، دلیل نگهداری سهام و چرایی فروش را متوجه شده‌ایم. اکثر سرمایه‌گذارهای جدید به خاطر عدم یادگیری و آموزش تحلیل بنیادی، با صحبت‌های دیگران و یا تحلیل‌های تکنیکال ضعیف وارد بورس می‌شوند و با کوچک‌ترین تغییری دچار یک رفتار احساسی می‌شوند که به ضرر آن ها تمام می‌شود.

با استفاده از آموزش تحلیل بنیادی، آکادمی پارسیان بورس شما را به صورت کاربردی و گام به گام با تحلیل بنیادی آشنا خواهیم کرد.

شما خودتان به تنهایی می‌توانید سهم‌های ارزنده بازار را پیدا کنید. EPS شرکت‌ها را تخمین بزنید. یاد خواهید گرفت چطور شرکت‌ها را ارزش‌گذاری کنید و با استفاده از همه این‌ها می‌توانید ارزش ذاتی یک شرکت را پیش‌بینی کنید.

آموزش بورس در مشهد

چرا باید در دوره آموزش تحلیل بنیادی شرکت کنید؟

یادگیری تحلیل بنیادی و استفاده از آن یک مزیت بزرگ برای شماست چرا که:

 • می توانید سهام هایی که سود صد در صد و حتی بیشتر دارند را شناسایی کنید!
 • وارن بافت، سومین ثروتمند جهان با استفاده از این روش توانسته است ثروت خود را کسب کند.
 • شما با تحلیل بنیادی به راحتی سهام های سود‌ده را قبل از دیگران کشف کنید و از آن ها جلو بزنید.
 • شایعات در بازار بورس زیاد هستند و  تنها راه در امان ماندن از آن ها تحلیل بنیادی است.

خیلی از افراد فکر می کنند که تحلیل بنیادی یک روش سخت، کاملا تئوری و خسته کننده است. اما ما در آکادمی پارسیان بورس به شما ثابت می کنیم که اینطور نیست. همه ی مطالب این دوره ساده و کاملا کاربردی است. شما پس از شرکت در دوره آموزش بورس یک تحلیل گر حرفه ای بنیادی می شوید.

پس از پایان دوره چه مهارت هایی در تخلیل بنیادی بدست می آورید؟

بعد از این دوره توانایی کشف آسان سهم‌هایی را دارید که بسیار با ارزش هستند. می توانید صورت های مالی را تجزیه و تحلیل کنند. سود شرکت را خودتان پیش بینی کنید. به تجزیه و تحلیل اقتصاد کلان و تاثیر آن بر بازار سرمایه مسلط می شوید.  با مبانی محاسبه ارزش ذاتی شرکت های سرمایه گذاری و مبانی افزایش سرمایه و کاربرد اکسل آشنا می شوید. به علاوه صنعت سود ده را قبل از دیگران کشف می کنید.

دوره آموزشی تحلیل بنیادی برای چه کسانی مفید است؟

 • سرمایه گذاران باهوشی که می‌خواهند هر روز با رشد دانش خود سود‌های بیشتری در بازار بورس کسب کنند و ضررهای خود را به حداقل برسانند.
 • تحلیل‌گران تکنیکالی که می‌خواهند تحلیل بنیادی را نیز به توانایی‌های خود اضافه کنند.
 • کارمندانی که در بازار بورس فعال هستند و دوست دارند در زمان‌های خالی خود در خانه و یا محل کار تحلیل بنیادی را بیاموزند و درآمد بیشتری کسب کنند.
 • کارمندان کارگزاری‌ها و شرکت‌های مالی که می‌خواهند توانایی تحلیل بنیادی را به توانایی‌های خود اضافه کنند.
 • سرمایه‌گذارانی که متوجه شده‌اند که یکی از شرط‌های موفقیت حتمی در بازار بورس یادگیری تحلیل بنیادی است.

 

 • تحلیل تکنیکال و کلاس های آموزش بورس در مشهد

تحلیل تکنیکال بهترین ابزار تشخیص زمان ورود مناسب به سهام

تحلیل تکنیکال قطعا یکی از مهمترین ابزارهای تحلیل یک سرمایه‌گذار حرفه‌ای در بورس است. این ابزار برای تشخیص هر چه بهتر موقعیت خرید و فروش سهام استفاده می‌شود. به طور کلی فرآیند انتخاب سهام در بازار بورس به وسیله دو ابزار تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال می‌باشد. این دو ابزار مکمل همدیگر هستند. جداسازی هر یک از آنها می‌تواند منجر به عدم کسب بازدهی سرمایه‌گذاری در بازار بورس شود.

پیشنهاد ما به عنوان کارشناس این حوزه به شما این است که برای فعالیت در بورس حتما به هر دوی این ابزارها مسلط باشید.

دوره جامع آموزش بورس

 • مدیریت سرمایه

مدیریت سرمایه در معاملات بورس

یکی دیگر از عوامل کلیدی در تجارت و سرمایه گذاری این است که به درستی از پولی که در حساب معاملاتی سهام شما موجود است، استفاده کنید. استفاده مناسب از بودجه موجود، دانش مهمی برای هر سهامدار یا معامله‌گر فعال است.

معامله‌گران و سرمایه گذاران خوب درک می‌کنند که ضررها رخ می‌دهند. اما آنچه که معامله‌گران را بهترین و سودآور می‌سازد این است که چگونه آنها قادرند ضررها را مدیریت کنند و چگونه آنها از ضررهای بزرگ در فعالیت‌های معاملاتی خود اجتناب می‌کنند.

آموزش تخصصی بورس در مشهد
دوره جامع آموزش بورس در مشهد

چرا باید مدیریت سرمایه در کلاس های آموزش بورس فرا بگیریم ؟

هر برند، کسب و کار یا سازمان، اگر بخواهد سود بلند مدت خود را تصمین کند و شرایط خوبی برای حضور در بازار فراهم آورد، نیاز دارد مدیریت سرمایه گذاری را چاشنی فعالیت های خود کند. حتی در بعضی ارگان ها آموزش مدیریت سرمایه گذاری به کارکنان داده می‌شود و ریسک، خطر پذیری و علم به مولفه‌های این علم تاثیر مستقیم در استخدام، به کارگیری و جایگاه سازمانی نیروهای کار دارد. به همین دلیل در تمام دوره های تخصصی آموزشی بورس پارسیان بورس مدیریت سرمایه به سرمایه گذاران آموزش داده می شود.

 

 • رفتار شناسی بازار

رفتارشناسی بازار سهام در کلاس های آموزش بورس در مشهد

شاخه ای از علم بازار سرمایه مربوط به رفتارشناسی است؛ چرا که هر داد و ستدی که در بازار سرمایه صورت می‌گیرد، جدا از عوامل بنیادی و تکنیکالی، دستخوش برآیند احساسات معامله گران است. ساده تر بگوییم که پشت هر رفتاری، احساسی نهفته است. اعتقاد ما بر این است که بازار سرمایه موجودی زنده است و دنیایی از احساسات در آن وجود دارد که بر اساس این احساسات رفتارهای مختلفی را از مارکت میتوانیم شاهد باشیم.

در دوره جامع آموزش بورس در مشهد (سرمایه گذار حرفه ای) به بررسی رفتار فعالان بازار با رویکرد روان شناسانه می‌پردازیم. در این مبحث با بررسی الگوهای رفتاری سرمایه‌گذاران و ارائه نمونه‌های عینی، تصویر روشن‌تری از نحوه تصمیم‌گیری سرمایه‌گذاران در شرایط متفاوت و به تبع آن رفتارشناسی بازارهای مالی ارائه می‌شود.

کلاس بورس در مشهد

چرا باید رفتارشناسی بازار را فرا بگیریم ؟

گاهی برآیند احساسات معامله‌گران چه از نوع مثبت و چه منفی، رفتاری را در مارکت شکل می‌دهد که باعث جابه‌جایی تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های حتی بزرگان بازار سرمایه هم می‌شود!! بهتر است بگویم هر علتی معلولی دارد و هر معلولی یک علت؛ پس نمی‌توان نسبت به این مهم بی‌تفاوت بود و آن را نادیده گرفت…
ما در آکادمی پارسیان بورس با شما همراه هستیم تا این احساسات را برای شما واکاوی کنیم و رفتار مختص به این احساسات را در قالب الگوهای کاربردی و مفید به شما معرفی کنیم تا در سایه‌سار شناخت فردی و کنترل خود از الگوهای مذکور بعنوان ابزاری کلاسیک در قالب استراتژی معاملاتی خود بهره لازم را ببرید.

 ۴۸ ساعت آموزش دوره حضوری به صورت کاملا کاربردی و عملی در ۱۲ جلسه ۴ ساعته به صورت هفتگی

۲۲ ساعت آموزش پکیج آنلاین به همراه پشتیبانی و جلسات پرسش و پاسخ آنلاین و همیشگی

آموزش بورس در مشهد - تحلیل بنیادی در مشهد - تحلیل تکنیکال در مشهد

برای ثبت نام در دوره‌های آکادمی پارسیان بورس ، و اطلاع از هزینه‌ها و زمان‌بندی برگزاری کلاس های آموزش بورس در مشهد فقط کافیست فرم زیر را پر کنید، کارشناسان ما در کمتر از ۲۴ ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

 

آکادمی تخصصی پارسیان بورس– مجری تخصصی آموزش بورس در مشهد